Renault Clio RS & Opel Corsa OPC

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan harrun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Renault Clio RS & Opel Corsa OPC

• Kullanılan toplam oy
    66
Emre yazdiklari iyi guzelde.

Benim anlamadigim yol tutusu gucu aktarmasi opc ye gore cok daha iyi olan bir RS den bahsediyorlar.
2.0 motor ve 197hp olmasina ragmen piste opc in gerisinde kaliyor.
Gercekten her seyi ile bu kadar iyi ise neden gecemiyor veya opc yakin gidiyor.

Bana yazilanlar cok gercekki gelmedi..
Bu testin sonunda yazsalardi RS su kadar saniyede onde bitirdi diye o zaman kabul edilirdi...

Kullanim gormek lazim...:-))))

Burada Rusyada
"лучший спортивный автомобиль 2008 года "До миллиона рублей"
Bu baslikla araba yapilabir.

2008 yilinda 1 milyon rubleye kadar fiyati olan spor arablar icinde OPC en iyisi secildi ve odul aldi..

Rakipleride
Hyundai Coupe - Dodge Caliber SRT - Volkswagen Golf GTI - Mini Cooper S - Renault Clio Sport - Volkswagen Polo GTI

opc ler gerçekten anlattığınız kadar iyi gidiyormu???

stock stock da FN2 typeR i geciyor...:D
Honda fanatigi Turkiye icin en kolay anlatimi..
Defalarca denendi...

Son düzenleme:
Clio sanırım güven verdiği için beğeniliyor. Sürüş açısından bahsediyorum.Ancak opc ile aynı gidiyor. Opc daha deli dolu bir araç :)

OPC 1.6 sınıfında lider durumda. Nürburgring'de pist rekoru kırdı. Type-R , RS , Cooper S gibi aynı sınıfındaki araçlara,ve hatta bir üst sınıftakilere bazen farklar atıyor..Gerçekten güzel giden bir makine :)

bir Corsa C sahibi olarak Büyük Abimizi Destekliyoruz :) OPC diyoruz

Neden bilmem , renault'un laguna harici araçları'nı beğenmiyorum...şahsi fikrim , opc ile kıyaslama yapmam...Genel olarak ele alacak olursak, renault araçlarının türkiyedeki ürettiği araçlarının işciliğinin avrupa ile aynı olduğunu düşünmüyorom...

opel olsun'da taştan olsun:D

ben bir iki kere kullandım rs ama opc malesef kullanmadım ama rs gerçekten hayallerimin aracı çok sey okudum hakkında rs gercekten yol tutus olsun fren ve performans olsun çok iyi makine tek eksigi iç güzelliği eski kasa ile bir iki gazladım çok iyiydi :) :)
o yüzden kesinlikle rs

ilk sayfadaki teknik bilgilerde RS in 0-100 ü 6.9 olarak geçiyor ama baktığım 3-4 karşılaştırmada hep 7.27 ölçmüşler 0-100 ünü belki bununda ufak bir etkisi vardır

Tabiki orsa reno opelin rakibi olamaz bence

Geri