Replika KITT yaptırmak istiyorum...

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, replica kitt yaptırmak istiyorum. Uygun modelde pontiac firebird TA mi bulmalıyız yoksa bu işi yapanlar mevcut mudur? Başka markaları yapıyorlar. Ha, yurt dışında kitt de yapanlar var...

Nats2001-003.jpg

E01-0800.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkyiede sahibindende orjinalini görmüşdüm fazlada bir para istemezler sanmam çünkü bu kasa aslında kitte ne kadar oynasada amerikada pek tutmadı.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkyiede sahibindende orjinalini görmüşdüm fazlada bir para istemezler sanmam çünkü bu kasa aslında kitte ne kadar oynasada amerikada pek tutmadı.
Evet bir tane vardı sadece 84 model, ne oldu bilmiyorum ama iç-dış dizayn işi zor. İngiltere'de sır bu işi yapan birkaç firma var ama tabi iletişim-ulaşım imkanı yok.

Dediğiniz gibi bu arabalar fazla tercih edilmiyor zaten bu modeller de çağın gerisinde kalmaya kaldı, 84-87 arası modeller replika edilebiliyor...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
KITT değilde replica Defender fena olur ya:D

1998-Dodge-Viper-Defender-Concept-Car-Silver-fvr.jpg

30837d1141269902-dodge-viper-defender-viperdefender1.jpg

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonradan filmi çekilen versiyondaki kitt den yap, bulması daha kolay
knight-rider-2008-capa-de-dvd-eng-by-mister_quim.jpg

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende porsche 365 istiyorum ama sahibindende çok pahalı :( :D kalıbı olsada kendimiz fiber döksek keşke :D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üst modellerde kasalar çok farklı, 91 model olan da benziyor ama farklar var. Bir tane vardı birebir aynı çünkü bir yıl sadece ön tampon kısmı dizidekiyle aynı üretilmiş, o da sanırım satıldı göremez oldum. Hem o 3.6 motordu diğerleri genelde 5.7 oluyor...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahibindende resmen sallamasyon fiyatlar çekmişler uçmuşlar 5.8 lik 95-96 modelleri 17-19 bin tl den fazla etmiyor gerçek hayatta onlarda koymuşlar o ilanları 10 yıl müşteri beklerler aracın sırf yıllık vergisi 3100 tl zaten sigortası yağı suyu osu busu araç hiç yürümese yattığı yerden yıllık masrafı rahat 5 bin tl yi bulur..

o paraya o aracıda zengine satıcak hali yok orta halli yada bir şekilde çok şeyden fedakarlık etmiş performans düşkünü dar gelirliye satıcaklar dar gelirli yada orta gelirli bir yere kadar bir şekilde haftada bir gün biner iki gün biner gerekirse lpg takar yakıtla baş edebilir ama vergisiyle her sene baş edemez zaten bu araçların çok ucuza satılma nedenide bu vergileri ve su gibi benzini içmeleri..