Resmen İsyan Ettim Bugün

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu konuyu burada açana kadar o parça hakkında hiç bilgim yoktu kapa gitsin mantı ile hareket ediyordum. Ama konu sayesinde bir değişim daha yaptım bakalım başka yerden dert sorun çıkaracak mı?

sistemde antfriz varsa hararet normalin üstüne çıkmıyorsa sorun olmaz abi bu saatten sonra inşallah...

sistemde antfriz varsa hararet normalin üstüne çıkmıyorsa sorun olmaz abi bu saatten sonra inşallah...

En çok dikkat ettim konulardan biri zaten antifriz konusu yaz yada kış fark etmez sürekli kullanırım. Ayrıca camlar içinde yazlık kışlık ürünlerden alır onları kullanırım ;)

Her zaman dediğim gibi araçlar da su olmaz sıvı olur... ;)

arkadaşlar ben de merak ettim ve depo kapağına baktım ama sizin dediğiniz gibi bi sibop tarzı aparat yok kapağın içinde.
kapak dümdüz. anlamadım ben ?

yok abi benim araçtaki kapağın iç kısmında hiç bişey yok ki :) dümdüz.

Buda iyi idi. Ama şunu söyleyeyim bugün işlerimden dolayı biraz araç ile dolaşmam gerek idi. Sanki fark var gibi geldi bana. Boruları filan elimle sıktım ama eskiden bir sertlik olurdu ama bu kez yumuşak idi. İnşallah sorun bu kapak ile ilgilidir. Ama var ya eğer sorun bu kapak ise boşuna radyatör aldım demektir :D

ben de ne yaptıysam birleşim yerlerinden,lpg t yerlerinden kaçağı engelleyemediydim.
konuyu görünce,hele bir de buradaki kapak resmini görünce hemen sipariş verdim kapağı :)
ama benim aklım benim araçtaki kapakta kaldı,nasıl bişey olmamış anlamadım :)

ben de ne yaptıysam birleşim yerlerinden,lpg t yerlerinden kaçağı engelleyemediydim.
konuyu görünce,hele bir de buradaki kapak resmini görünce hemen sipariş verdim kapağı :)
ama benim aklım benim araçtaki kapakta kaldı,nasıl bişey olmamış anlamadım :)

Bence o kapak senin sorunu da çözecek çünkü ben aradaki farkı bariz şekilde anladım. Acayip fark var. Eskiden o su boruları resmen taş olurdu ama şimdi pamuk gibi umarım beni ileri zaman içinde utandırma :)

bana da öyle geliyor :)
peki ama benim araçtaki kapak neden öyleymiş ki,orjinal kapak gibi de duruyor. hatta farklı bi astraya da baktım onun kapağın içi tarafında da hiç bişey yok,dümdüz içi?
dün sipariş verirken internetten fotoğraflarına baktım hepsinin içinde bişey var,bizimkile kabak :)

yok abi benim araçtaki kapağın iç kısmında hiç bişey yok ki :) dümdüz.
orjinal olduğuna eminmisiniz?

mspMvZ3HneFT5CNHbV-dwlA.jpg

basınç ventili olması gerek.
aklıma gelmiş iken eskilerden bir nostalji ve aynı zamanda başka opel kapak versiyonu ekledim ki hain bendeki böyle diyen olmasın ;)
kuehlerdeckel.jpg

img

Son düzenleme:
Geri