S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Fiyat normal arkadaşlar, ben 1 sene önce OMSA Line taktırmıştım 180TL'ye. Memnunum bir sıkıntım yok çıkma sökülme vs gibi.

Taktıracağım zamanlar araştırmıştım, 180'e OMSA, 400'e S-Dizayn satıştaydı aradaki fiyat farkı nedeniyle OMSA'yı tercih etmiştim.

NOT: Hatta nişanlımın hediyesiydi bana çok istiyordum :D

Fiyat 300TL olsaydı S-Dizayn'ı tercih ederdim, bence kaçmaz güzel bir indirim almış mucahit arkadaşımız  greatt

Arkadaşlar tekrar merhaba... Aklımızdaki tüm soruları sordum ve yine tatmin edici bir cevap aldım... Satış danışmanı Tolga Bey'den gelen yeni mail aşağıdaki şekildedir...  14alkiss 045thumbsup

"Merhaba Mücahit Bey, Söylediğim fiyata KDV ve KARGO dahildir. Söylediğim gibi ürünü promosyon hediye gibi fatura çıkışını sağlayacağız indirimden dolayı düşük fatura olacak... Bununla ilgili de aklınızda bir soru ya da şüphe olmasın. ֜rünün her zaman satış sonrası desteği ve koşulsuz geri iade seçenekleri mevcuttur. Herhangi bir sorun durumunda ben her zaman hizmet vermeye hazırım ve ben ilgileneceğim. Olumsuz durumlarla ilgili aklınızda hiç bir şüphe olmasın gerekli ilgiyi ve alakayı her zaman göstereceğim. Saygılar..."

Onay verecek arkadaşlar, aracının sedan mı HB mi olduğunu da yazarlarsa kolaylık olacaktır.

֖rneğin; Alıyorum, Aracım HB... gibi.

mucahitduran link' Alıntı:
Arkadaşlar tekrar merhaba... Aklımızdaki tüm soruları sordum ve yine tatmin edici bir cevap aldım... Satış danışmanı Tolga Bey'den gelen yeni mail aşağıdaki şekildedir...  14alkiss 045thumbsup

"Merhaba Mücahit Bey, Söylediğim fiyata KDV ve KARGO dahildir. Söylediğim gibi ürünü promosyon hediye gibi fatura çıkışını sağlayacağız indirimden dolayı düşük fatura olacak... Bununla ilgili de aklınızda bir soru ya da şüphe olmasın. ֜rünün her zaman satış sonrası desteği ve koşulsuz geri iade seçenekleri mevcuttur. Herhangi bir sorun durumunda ben her zaman hizmet vermeye hazırım ve ben ilgileneceğim. Olumsuz durumlarla ilgili aklınızda hiç bir şüphe olmasın gerekli ilgiyi ve alakayı her zaman göstereceğim. Saygılar..."

Onay verecek arkadaşlar, aracının sedan mı HB mi olduğunu da yazarlarsa kolaylık olacaktır.

֖rneğin; Alıyorum, Aracım HB... gibi.

047shakee 14alkiss

sallierim link' Alıntı:
047shakee 14alkiss

Sallierim kardeşim listemizi sürekli güncelleyelim...

İlk başta yazan arkadaşlar onayları verirlerse ürünlere bir an önce kavuşuruz... :)

Hayirlisi olsun.

Mucahit kardesim. Son bir ricam olacak. Kredi karti ile odeme yapabiliyor muyuz acaba? Buda olursa balla kaymak olur.

Aca in tampon icind citalari mevcut mudur? Almisken ordan alalim hepsini.

Bu arada oncki mesajimda yazmadim ama arkadasimiz imzadan girip belirtmis SEDAN oldugunu.

Haydi arkadaslar kromlanalim biraz  dancee

1)mucahitduran---Astra HB
2)Sallierim---Astra SEDAN
3)zinarturgut---Astra SEDAN
4)huseyin0667---Astra HB
5)Kasım Çınar---Astra HB
6)feyyaz91---Astra HB

alacak arkadaşlar aracının modeli ile birlikte isimlerini ekletsinler

Admin arkadaşlardan rica etsem ana sayfadan duyuru yapabilirler mi?Modifiye başlığına birçok üye bakmıyor kaçırmasınlar bu fırsatı

sallierim link' Alıntı:
Admin arkadaşlardan rica etsem ana sayfadan duyuru yapabilirler mi?Modifiye başlığına birçok üye bakmıyor kaçırmasınlar bu fırsatı

Aynen. Ankara buluşması duyurusunun yerine bu gelebilir :))

zinarturgut link' Alıntı:
Hayirlisi olsun.

Mucahit kardesim. Son bir ricam olacak. Kredi karti ile odeme yapabiliyor muyuz acaba? Buda olursa balla kaymak olur.

Aca in tampon icind citalari mevcut mudur? Almisken ordan alalim hepsini.

Bu arada oncki mesajimda yazmadim ama arkadasimiz imzadan girip belirtmis SEDAN oldugunu.

Haydi arkadaslar kromlanalim biraz  dancee

Hocam kredi kartıyla olur sanırım zaten ödemeler. Online bankacılıktan EFT veya havale yaparız... ;)

Geri