S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

akşam arkadaşlar işten döndüğünde sayı artacaktır.Aldığımız fiyat 20 araç üstünden.bu yüzden sayının 20 olması gerekiyor.

Bu kadar sayı verilmiş, fiyat verilmiş. Sonradan caymak hoş olmaz, arkadaşı mahcup etmenin lüzumu yok bence.

Caymak değil de eğer s dizayndan alıp, piyasaya satan bir yer bu ürünü 250 tl ye satabiliyorsa, bizde 250 tl olarak firmaya baskı yapabiliriz bence. Yani 20 kişi eğer 250 den verirseniz alacağız gibi bir pazarlık yapılabilir diye düşünüyorum.

huseyin0667 link' Alıntı:
Caymak değil de eğer s dizayndan alıp, piyasaya satan bir yer bu ürünü 250 tl ye satabiliyorsa, bizde 250 tl olarak firmaya baskı yapabiliriz bence. Yani 20 kişi eğer 250 den verirseniz alacağız gibi bir pazarlık yapılabilir diye düşünüyorum.

Bencede

Ticaret bu ne üzülmesinden bahsediyorsun? daha ucuzu varsa ordan almak mantıklı

huseyin0667 link' Alıntı:

Arkadaşlar benim için hiç farketmez. Ben sadece S-Dizayn krom çıtalarıma kavuşmak istiyorum. 50 TL, 50 TL'dir. Arabamızın yakıt göstergesindeki tek çizgiyi dolduruyor. Eğer Deniz Abi'nin (Cosmo) elinde yeterli stok varsa Deniz Abi'nin söylediği şekilde yaptıralım olsun bitsin...

Yanlış anlaşılmasın, ben sadece kendime fayda sağlamak isterken, siz forum üyelerine de yardımcı olmaya çalıştım. Maili gönderen satış temsilcisinin telefon numarasını ve mailini de verebilirim. İsteyen mailleşsin. Böyle bir fiyat alacağımızı kesinlikle tahmin bile edemezdim. Birlikten kuvvet doğdu.

chiv link' Alıntı:
Bu kadar sayı verilmiş, fiyat verilmiş. Sonradan caymak hoş olmaz, arkadaşı mahcup etmenin lüzumu yok bence.

Estağfirullah Hocam mahçubiyet vs. olmaz kesinlikle. Hepimiz yapacağımız tasarrufu düşünüyoruz :)

Geri