S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

mucahitduran link' Alıntı:
Arkadaşlar benim için hiç farketmez. Ben sadece S-Dizayn krom çıtalarıma kavuşmak istiyorum. 50 TL, 50 TL'dir. Arabamızın yakıt göstergesindeki tek çizgiyi dolduruyor. Eğer Deniz Abi'nin (Cosmo) elinde yeterli stok varsa Deniz Abi'nin söylediği şekilde yaptıralım olsun bitsin...

Yanlış anlaşılmasın, ben sadece kendime fayda sağlamak isterken, siz forum üyelerine de yardımcı olmaya çalıştım. Maili gönderen satış temsilcisinin telefon numarasını ve mailini de verebilirim. İsteyen mailleşsin. Böyle bir fiyat alacağımızı kesinlikle tahmin bile edemezdim. Birlikten kuvvet doğdu.

Böyle şeyler yazmana gerek yok. Kimsenin kimseden şüphesi olmamalı. Ustunede alinma. Yanlış anlaşılacak bir durumda yok zaten ortada.

Ben calistigim yer olan Vodafone'dan 2200 TL ye aldığım Iphone'u Balıkesir bayisinden 1700'e aldım :) Ana firma en uygun fiyatı verir diye bir şey yok. Sonuçta ticaret bu.

Arkadaş konuyu yeni mi gördü bilmiyorum. Ama S-dizayn çıtaları 250 TL'ye vereceğim diyorsa ve buna kargoyu, KDV yi dahil ediyorsa, kredi kartıda kabul ediyorsa eyvallah. Forum bütünlüğü ne derse ben ondan yanayım. 50 TL ile zenginde olmam fakirde. Ama anca beraber kanca beraber dedik. Herkes titizde yapalım derse titizde yaparım.

Şimdi karar sizlerin arkadaşlar. Dediğim gibi. Çoğunluk ne isterse bende ona uyarım...

Hayatta yanlış anlaşılmak istemem. Daha önce de sormuştum hangisi iyi diye, bu marka olduğunu öğrenince konu açalım dedik. Ama insanlar bana farklı imalarda bulunacak, yanlış anlaşılacaksam veya 3'ün 5'in esiri bir adammış gibi gösterileceksem kaldıralım konuyu gitsin. Bana faydası, size olan faydadan daha öte değil.

Hayatta yanlış anlaşılmak istemem. Daha önce de sormuştum hangisi iyi diye, bu marka olduğunu öğrenince konu açalım dedik. Ama insanlar bana farklı imalarda bulunacak, yanlış anlaşılacaksam veya 3'ün 5'in esiri bir adammış gibi gösterileceksem kaldıralım konuyu gitsin. Bana faydası, size olan faydadan daha öte değil.

Kardes kimse sana en ufak imada dahi bulunmamış yanlış anlaşılma olmuş rahat ol sen, kimsenin üstlenmedigi organizasyonu yapmıssın.

Mücahit kardeşim sen rahat ol, kimse yanlış birşey düşünemez. Çok güzel bir organizasyon yaptın, bu işi üstlendin. Önemli olan en iyisini en iyi fiyata alabilmek forumdaki arkadaşlarla. Nerden aldığımızın önemi yok.

Arkadaşlar cosmo abimizin aldiğı fiyat nakit 250 TLtaksitli 275 tl,sonuçta bu fiyatı veren firma s-dizayndan alip bu fiyata verebiliyorsa s-dizaynın verdiği fiyat hiç mantikli ve samimi değil.

Ben tek slip cekecegim. Sanirim 250 Tal olur oda.

Ayrica Bodrum'da oldugumdan kargoda var. fiyata kargoda dahil mi?

Hadi millet bitirelim su isi.

Mucahit gec direksyona abi. steeringwheel

Basladigin isi bitirelim hep beraber.

Daha on tampin citasi var, o var bu var. yolum uzun...

Bir karar verelim.Günlerdir bu işi bekliyoruz.Anca beraber kanca beraber dedik.Sn cosmo eğer burdaki 20 kişiye de kdv+kargo dahil 250 tlye gönderim yapabilecekseniz sizden alalım?Yok sadece ankaralılara bu şekilde yaparım diyorsanız bütünlük bozuluyor..

Sdesign a ankaradaki fiyat bildirilirse, bence oda aynı yada daha düşük fiyat verecektir , sonuçta ankaradaki bayide kendisinden alacak.

Geri