S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Mücahit sen bide o çitalari neptün Mavide gör dibin düser 011zaa

Kasım ևınar link' Alıntı:
Mücahit sen bide o çitalari neptün Mavide gör dibin düser 011zaa
Görücek Kasım abi :D

Ya işin açıkcası bir problemim var benimde ankara buluşmasında çok yakın arkadaşım vardı tuningci de çalışıyordu eskiden 4. buluşmadan hatırlayan arkadaşlarımız vardır o birlikte yapalım ısıtıcı ile hallederiz dedi ama bende emrah ustada filmler ile birlikte yaptırmayı düşünüyorum ayın 15 i gibi kararsız kaldım acaba 15 ini beklesem mi yoksa haftasonu kendimiz mi taksak o arkadaşta biliyor işi ama ben işte mücahitin dediği gibi titiz iş gören ben :(  birşeyde diyemedim arkadaşıma
ama içimden bir ses hepsini emrah ustada hallettir kafan rahat olsun diyor

adRe J link' Alıntı:
Görücek Kasım abi :D

Ya işin açıkcası bir problemim var benimde ankara buluşmasında çok yakın arkadaşım vardı tuningci de çalışıyordu eskiden 4. buluşmadan hatırlayan arkadaşlarımız vardır o birlikte yapalım ısıtıcı ile hallederiz dedi ama bende emrah ustada filmler ile birlikte yaptırmayı düşünüyorum ayın 15 i gibi kararsız kaldım acaba 15 ini beklesem mi yoksa haftasonu kendimiz mi taksak o arkadaşta biliyor işi ama ben işte mücahitin dediği gibi titiz iş gören ben :(  birşeyde diyemedim arkadaşıma
ama içimden bir ses hepsini emrah ustada hallettir kafan rahat olsun diyor

Can dostum güzel insan... Mustafa'nın eli çok yatkın istersen onunla bir gün buluşup halledebiliriz. Hafta sonu A֖F sınavlarım var istersen o bitince gidelim Emrah ustanın oraya, hem senin film, krom vs. işlerini hallederiz hem de sohbet ederiz. Her cumartesimi Emrah usta, OpelsizAsla forum sakinleri ve Mustafa'ya ayırdım :D Her gittiğimde arabama bir şeyler daha ekliyoruz. Yıl sonuna Cosmo Plus icat ederiz diye korkmaya başladım :D

mucahitduran link' Alıntı:
Can dostum güzel insan... Mustafa'nın eli çok yatkın istersen onunla bir gün buluşup halledebiliriz. Hafta sonu A֖F sınavlarım var istersen o bitince gidelim Emrah ustanın oraya, hem senin film, krom vs. işlerini hallederiz hem de sohbet ederiz. Her cumartesimi Emrah usta, OpelsizAsla forum sakinleri ve Mustafa'ya ayırdım :D Her gittiğimde arabama bir şeyler daha ekliyoruz. Yıl sonuna Cosmo Plus icat ederiz diye korkmaya başladım :D
15 i ni geçmem lazım  şu taksitlerimi ödeyim biliyorsun bu ay düğün dernek çok harcama yaptım maaşı görmem lazım :) ödemeleri yapayım halledelim şu yemek olayınıda kapatalım ayrıca :)

adRe J link' Alıntı:
Bende bu kısım problemliydi dokunmadım... Doğrumudur kardeşim işaret :)

[img=450x600]http://i.hizliresim.com/7mZybr.jpg[/img]

Anlayamadım ben kapıyamo sürtüyo o kısım çıtayamı?? Neyse artık takarken belli olur sorun çıkartırsa keser doğrarım bende :) şu an kururdeymiş çıtalarım beklemedeyiz.

Geri