Sağ ön lastik tarafından gelen ses

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa d aracım sağ ön lastik civarından bozuk yol ve kasislerden geçerken sanki yaydan birşey çıkmışta çarpıyor gibi tuk tuk gibi bir ses geliyor. Ne olabilir acaba

İki haftaya kadar 2. yıllık bakımı için servise gideceğim ama çok önemli birşey ise daha önce de gidebilirim.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde sol tekerden aynı ses geliyordu. ustaya baktırdım kaliper de boşluk var dedi. tornada dolgu yapılması gerekiyormuş. tekerleği söküp kalipere vurduğunuzda boşluğu hissedersiniz.

murat42550

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa d aracım sağ ön lastik civarından bozuk yol ve kasislerden geçerken sanki yaydan birşey çıkmışta çarpıyor gibi tuk tuk gibi bir ses geliyor. Ne olabilir acaba

İki haftaya kadar 2. yıllık bakımı için servise gideceğim ama çok önemli birşey ise daha önce de gidebilirim.

aynısı bende vardı .Soğukken yapıyor...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garantin var servise götür...

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Açıkçası servise götüreceğim ancak inanın güvenim yok, opelin yetkili servisleri güven vermiyor bana geçen sene ufak bir konuda bile geçiştirmeye çalıştılar ki bunda hele de garanti kapsamında birşey yapacaklarını da sanmıyorum.