Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş

Paylaşımlarınızı Üye Otomobilleri Bölümündeki COMBO Garaj kısmında da paylaşırmısınız

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..abi o nası yeşillik ??? ;;)) mangal olayı banada uyacak sanırım...ey ahali,acilen arka bilyeleri değişmem gerek,arabayı çıkaramıorum garajdan...yan sanayi ürün blya taktırmam gerek..bi bilgi yada fikri olan paylaşsın benle..yılbarda fahiş fiyat çektiler.....

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gencler ıhtıyarlar yaslılar persembe cuma gelıyorum mangal yapalım ok mı

Gel bakalım Ali... :) Yapacaz inşallah mangalımızı .... :)

tamam, pazar günü mangal yapıyoruz yeri mutlu belirlesin. herkese duyrulur akşam nette olun hepiniz.

Aşkın yer olarak ben dere kenarı olsun derseniz Sapanca/Mahmudiye derim...Ama farketmez derseniz Poyrazlar olabilir..Ama havadar ve manzaralı olsun derseniz Kartepeye çıkarken mekanlar vardı ordada yapabiliriz...Ayrıca başka aklınıza yer geliyorsa söyleyin oylama yapalım oraya gidelim......

Sakaryalı Arkadaşlar yine organizasyon hazırlığında

Mangal Organizasyonu ne güzel ne güzel

Görelim bakalım güzel fotoğraflarınızı

İyi eğlenceler, bol muhabetler ve sohbetler

Abi gel sende bekleriz...Dileklerin içinde saol abii...Mangalıda nasıl sevdiğini biliyoruz yanii :)

mangala ben varım varım varım:D

mutlu abi tavlada madara oldu muhahaha ahaliye duyrulur 3 0 dan 4 4 yaptı son elde ben aldım yine önce sevindirir sonra üzeriz mutlu abiiii

Şevket hani yamıcaktın :) 3-0 geriden 3-4 öne geçtiğimde yüzün renk değiştirmişti ama onlardan bahsetmiyorsun....Rövanşta görücem ben senii..Madaraymışş :)

ARKADAŞLAR BU HAFTA MASLAKTA BENİM COMBOYA HAFİF MAYAJ YAPTIM
ON NUMARA BİUSTA BULDUM ADAM COMBO MANYAĞI
BAKIN GÜZEL OLMUŞMU?

Güzel olmuşş...Hayırlı olsun...İfadesi değişmiş sanki Combonun....

..abi o nası yeşillik ??? ;;)) mangal olayı banada uyacak sanırım...ey ahali,acilen arka bilyeleri değişmem gerek,arabayı çıkaramıorum garajdan...yan sanayi ürün blya taktırmam gerek..bi bilgi yada fikri olan paylaşsın benle..yılbarda fahiş fiyat çektiler.....

Çağrı Parça Treninden bak bakalım nasıl fiyatları? Olmazsa sipariş veriri buda taktırırsın.....

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı atatürk sanayiden değişmiştim ben corsanın 150 ye max çıkar işçilik dahil bilye 60 lira mı neydi önlerle arkaların markaları farklıydı hatta arkalar luk olması lazım gm alman şart deil o sa luk a yaptırıyor parça kodları bile aynı

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet usta tampon çıtalarını ipral edince çok tatlı duruyor o tampon ama komple boyatmamışsınız bişey kaybetmiş sayılmazsınız

biri benim arabaya arkadan vursada bende arka tampon çıtalarını iptal ettireyim diye bekliyorum :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet usta tampon çıtalarını ipral edince çok tatlı duruyor o tampon ama komple boyatmamışsınız bişey kaybetmiş sayılmazsınız

biri benim arabaya arkadan vursada bende arka tampon çıtalarını iptal ettireyim diye bekliyorum :D

Ben yapmıştım galiba arkadan vurma işini.. :) Hızırtepe'de park ederken :D :D

Beyle galiba hafta sonu yağmur var..Son duruma göre hareket ederiz..

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı atatürk sanayiden değişmiştim ben corsanın 150 ye max çıkar işçilik dahil bilye 60 lira mı neydi önlerle arkaların markaları farklıydı hatta arkalar luk olması lazım gm alman şart deil o sa luk a yaptırıyor parça kodları bile aynı

sen ne zaman değişmiştin şevko...abs varmıydı senin yavru corsada??? dediğin fiyata çıkarsa hemen yaptırayım..mangala ble arabayı getirmemeyi düşünüorum...heran bilye dağıtabilir...

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alıntı:
Combo_Murat´isimli üyeden Alıntı
Sakaryalı Arkadaşlar yine organizasyon hazırlığında

Mangal Organizasyonu ne güzel ne güzel

Görelim bakalım güzel fotoğraflarınızı

İyi eğlenceler, bol muhabetler ve sohbetler

Abi gel sende bekleriz...Dileklerin içinde saol abii...Mangalıda nasıl sevdiğini biliyoruz yanii

Çok Sağol Mutlu Kardeşim nazik davetin için

İnan ki bir gün yaza doğru özel olarak gelip Sakarya'da ki siz Sevgili Arkadaşlarla tanışmayı çok istiyorum

Hiç belli olmaz vallahi bizim COMBO ekibi olarak yaza doğru geliriz

Hepinize Sevgiler
İyi sohbetler ve Muhabetler

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi benim araba saglam cok şükür patron izin verirse alırım arabayı büyük mangalda var zaten cok araba götürmenin geregi yok diye düşünüyorum ben bi de geniş ve su kenarı olur sa süper olur arabaları da yıkarız:)haber bekliyorum tel acık..ben geldim evdeyim angarya gezmek isteyenlere eslik ederim mutlu abi senin araba cıktı mı boyadan sabah senin evin ordan gectim yoktu araba bi bakalım boya nasıl olmus?