Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..inşallah hava chp lilik,,pardon muhaelefet yapmaz... ;) bu arada bu şevko şu işi bi konuşalım senle..acil bilye değişecem..dediğin fiyata olursa hemen değiştirmek istiorum..

ahmet34usta54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çitalari iptal etmeyi birak ben eski siyah renge boyamayi düşünüyom alt petek izgarayla uyum sağlar diye düşünüyom
ama senin araç astra iptal edersen bencede çok tatli durur
daha gündüz resimlerimi çekemedim artik özellikle gri renk opellerde mat siyah süslemeler çok güzel duruyor selamlarr

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet Usta nerede yaptırdın bu işlemleri

Üye Otomobilleri bölümündeki COMBO garaja da uğrarmısın
Araçla ilgili yaptığın yenilikler olursa

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı ben istanbula geldim acil işim çıktı atatürk sanayiye gidip orda yaptırabilirsin tanıdık birkaç yer var seni gideceğin yere yönlendirirler kaportacı fadıl usta var hemen girişte 5 dükkan ilerde sağda onun yanında da egsozcu altan abi var onlara söle şevketin arkadaşıyım diye senle ilgilenirler bendeki abs liydi

mangala da gelemiyeceğim galiba cemaat kusura bakmayın

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ay ay ay havalara bak sen...Bilek falan... :) :) her türlü rövanş yapıcaz öyle İstanbul'lara kaçmakla kurtulamazsın.. :)

Ali kaç sırasında geçtin bilmiyorum ama araba tam evin karşısındaki sokağın başındaydıı.Çocukların kale direği idi... :) :) .Ama henüz boyayamadıkk.beklemedeyimm... Bu arada bende saat 22:00-22:30 sıraları sizin evin önünden geçtim araba yoktuu..Hızlı giriş yaptın galiba Adaya....

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vadiyi izliyodum uyuklayarak. arabayı babama verdim:) camiliye gitmişti geleydin otururduk yaw:)ne zamanlar calışıyorsun pazar yapacaz mı piknik ne diyosunuz?

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rövanşı da yaparız ama abi sen gözlük takıyorum dioyosun taş çalamazsın benden 4-4 ken durum sinan 6 taşını çaldı :D ruhun duymadı açıklamak için uygun zamanı bekliyordum :D:D:D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar pazar günü piknike gidiyoruz gelmek isteyenler haber etsinler benim ve diğer arkadasların telefonları önceki sayfalarda var....