Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vadiyi izliyodum uyuklayarak. arabayı babama verdim:) camiliye gitmişti geleydin otururduk yaw:)ne zamanlar calışıyorsun pazar yapacaz mı piknik ne diyosunuz?

Valla yorgundum bide geç saat olunca aramadım.. :)

rövanşı da yaparız ama abi sen gözlük takıyorum dioyosun taş çalamazsın benden 4-4 ken durum sinan 6 taşını çaldı :D ruhun duymadı açıklamak için uygun zamanı bekliyordum :D:D:D

Hadi bee ciddimisinn..Nasıl şimdii ? Sinan benim taşlarımımı çaldı.?.Siz varya siz şeytana pabucunu ters giydirirsiniz hee... :)

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..bilyeler değişmiştir...160 liraya...bana 2 bilya için işçilik harici 220 lira çeken YILBAR a teşekkürlerimi sunuorum..

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..bilyeler değişmiştir...160 liraya...bana 2 bilya için işçilik harici 220 lira çeken YILBAR a teşekkürlerimi sunuorum..

boşverin Yılbarı şimdi sen en uygun fiyata yaptırdın ya yeter sormadan etmeden gidince böyle yapıyorlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz anlamadım. acaba Ekin otoya gitseydin ne derdi eminim Yılbardan daha uygun fiyat çıkarırdı. neyse hayırlı olsun Çağrı artık mangala getirirsin

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi haklısın aksam Mutlu abiylede konustuk katılımın az olacagına kanaat getirdik ikimizde. olmadı kendi kendimize takılırız mangal yapamazsak ta kazımpaşa yaparız diye düşündük bilmiyorum sen ne dersin?

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hawa baya kötü ahali....ne olacak yarın..mangal sıkıntı olur gibi....rastgele yaptırdım sanayide...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya mangal benim için farketmez isterseniz her sekilde yaparız yarın benim tel acık ama kontorum yok ne yapacaz ne edecez haberleşelim.