Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende adapazarlı olupta yaklaşık 5 yıldır dışarıda görev yapan ve uzun süredir siteyi ziyaret edemeyen eski bir üyeyim. adapazarına ait bir grup duyuluncada gözlerim yaşardı. :D sizleri tebrik ederim. tatillerde adapazarında olabiliyorum şu an da izmir bergamada görevli öğretmenim. umarım birgün sizlerle bir araya gelebilirim. hepinize iyi selamlar...

öncelikle grubumuza hosgeldiniz.güzel sözleriniz içinde teşekkür ederim arkadaslarım adına. Mutlu abi böyle bi grup actı bizde üye olduk tanıstık kaynastık bütün adapazarlı üyeler olmasada bi kısmımız 2 haftada bir görüşmekteyiz etkinlikler yapmaktayız inşaallah birgün sizide bekleriz saygılar....

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar.adapazarında nadiren nete girebiliyorum ist.e gelince ancak mesaj yazma fırsatım oluyor benim.geçen ormanpark buluşması şevket arkadaşımız bana haber vermişti fakat sınavım olduğu için gelememiştim inş. bi daha ki buluşmada görüşürüz

bi haftasonu toplandık kulaklarınıda cınlattık.inşaallah bi dahaki sefere görüşürüz...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende adapazarlı olupta yaklaşık 5 yıldır dışarıda görev yapan ve uzun süredir siteyi ziyaret edemeyen eski bir üyeyim. adapazarına ait bir grup duyuluncada gözlerim yaşardı. :D sizleri tebrik ederim. tatillerde adapazarında olabiliyorum şu an da izmir bergamada görevli öğretmenim. umarım birgün sizlerle bir araya gelebilirim. hepinize iyi selamlar...

Görev kutsaldır ama toprak özlemi de mafeder adamı...Düşünceleriniz için teşekkürler...Buraya geldiğinizde umarım görüşebiliriz..Geleceğiniz zaman buradan haber verin,hafta sonunda telefonlaşır toplanır güzel sohbetler ederiz inşallah...

herkese selamlar.adapazarında nadiren nete girebiliyorum ist.e gelince ancak mesaj yazma fırsatım oluyor benim.geçen ormanpark buluşması şevket arkadaşımız bana haber vermişti fakat sınavım olduğu için gelememiştim inş. bi daha ki buluşmada görüşürüz

İnşallah Burak...Toplantılarımızı buradan takip edebilirsin...Müsait zamanda bize katılabilirsin...Bekleriz..

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni arkadaşlar aramıza hoş geldiniz. birdahaki buluşma ne zaman olur bilemem ama çok uzamayacağı kesin. bu arada çağrı sen nasıl oldun sen bizim topraktansın milletin öldüğü yerde Allahın izniyle biz 10 gün kuyruk sallarız. bana bakın bir toplandık ikinci toplantı birinciden daha iyi idi ama her geçen toplantıda sayımız bayağı bir azalıyor. bu işe bir çözüm bulalım Erhan, Oğuz Osman nerelerde anlamıyorum. bu arada yardırmaya devam ediyorum eve en erken 10 gibi gelebiliyorum ancak bu vakit girebiliyorum.

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..abi toparladım gibi,eywallah....bi kemik kadro olsunda abi,herkesi toplamak zor olur ama yeni katılımlarla o kemik kadro genişler die düşünüyorum...

okop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin şehrimize..Bugün küçük bir buluşma yaptık... Genelde hafta sonu buluşuyoruz...Telefonunuz olsaydı haberleşebilir,şansımızı denerdikk..Bizim telefonlar ve mail adresleri arka sayfalarda mevcut...
teşekkürler akduman, iletişim bilgilerimi özelden yolluyorum, bi e-mail ile org. bildirirseniz katılırım. bu arada aracım gunduzleri bulvarda milli piyangonun oradan girilen ara sokakta durur, geceleri grand otelin oralarda görüşmek üzere...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar toplanacagınız zaman haber edin hiç problem değil gelirim yani:))))

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler akduman, iletişim bilgilerimi özelden yolluyorum, bi e-mail ile org. bildirirseniz katılırım. bu arada aracım gunduzleri bulvarda milli piyangonun oradan girilen ara sokakta durur, geceleri grand otelin oralarda görüşmek üzere...

Tamam mail adresini kaydettim bende...Buluştuğumuzda haberdar ederiz inşallah...

Çağrı resimleri yolluyorum şimdii...Kusura bakma geçikti 1-2 gün..İnan çok yoğun çalışıyorum...Sabah 08:00 akşam 20:00 çalışıyoruz hiç durmadan..Çıktığımda pert oluyorum...Sende iyileşmişsin sevindimm..

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..estağfurullah abi..saol aldım resimler..arkadaşa gösterecem,sanırsam arabaya bakacaz ciddi ciddi..