Servise sormak istedikleriniz...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

Bu hafta içi bir arkadaşımla beraber aracını serviste götüreceğiz.

Kendi aracımla ilgili olarak soracağım bazı soruları biriktirmiştim.

Sizlerin de aklına takılanlar varsa serviste onları da sorup yanıtlarını bu konu başlığı altında cevaplandırmaya çalışırım.

Ynt: Servise sormak istedikleriniz...

Klimayı açınca balata kokusu gelmesi ya da motordan balata kokusu gelmesini
sorabilir misiniz sn drwaverunner ?

HaKaN link' Alıntı:
Klimayı açınca balata kokusu gelmesi ya da motordan balata kokusu gelmesini
sorabilir misiniz sn drwaverunner ?

Ekledim listeye ;)

ara sıra olsa da merak ediyorum bu bir sorun mu? benim aracın klimasının üfleme hızını arttırdığımda ekranda değiştiğine dair bilgi vermiyor.bu nedenle tekrar düşürüp arttırıyorum sonra algılıyor.sorun ekrandan kilima ile ilgili bilgi verirken yanlış vermesi oysa üfleme hızı artıyor her durumda..yani sorun ne kilimada ne de ekranda sadece ekrana bilgi gönderilmesinde..bu bilgisayarlı sistemler çok hoş olsa da bazen kafası karışıyor galiba..şimdilik çok umursamıyorum..zaten nadiren yapıyor..bunu sorarsanız sevinirim teşekkürler..

Mesela fan fızı 2 de çalışırken siz 3 yapınca ekranda gözükmüyor ama 2-1-2 yapınca gözüküyor doğru mu anlıyorum?

Gerçi bu tarz sorunları servise sorunca getirin bakalım şeklinde bir yanıt gelecektir ama gene de probleminizi doğru anlayınca soracağım.

aynen yazdığınızı demek istedim..belki şikayetlerden dolayı ustalar konu ile ilgili bilgilidir..hiçbir fikrim yok.ustalar genelde aracı görmeden yorum yapmayacağını bilsem de madem yolunuz düştü bir sorun istedim.teşekkürler..

1423 link' Alıntı:
aynen yazdığınızı demek istedim..belki şikayetlerden dolayı ustalar konu ile ilgili bilgilidir..hiçbir fikrim yok.ustalar genelde aracı görmeden yorum yapmayacağını bilsem de madem yolunuz düştü bir sorun istedim.teşekkürler..

İsteğinizi listeye ekledim ;)

benim şu an tek sorunum soğutucu sıvımın hep eksik olması günde iki üç kere çıkıyor, baktımda soğutma suyumda eksiliyor gün geçtikçe 13000 km olduğumdan bakıma kadar gidiyim diyorum bakalım ne çıkıcak..

Sn.drwaverunner madem siz gidiceksiniz bide şu 18" lastik ve stepnesinin 16" olamsının normalmi yada herhangi mahsuru olurmu gibisinden sorarmısınız neden böyle yani.

Listeye ekledim ;)

Geri