Shoot My Ride Farkıyla BAU

maş.. gayet sade we hoş olmuş ama biraz daha eklentiler olabilir..
teşekkürler tavsiyeleriniz nedir?

Araçta on numara fotolar da :good: güel güle kullan kazasız belasız,
teşekkürler...

Batu cok gusel olmus arabanda resmlerde;), Masallah nazar deymesin...
sağol inşallah yakın bir zamanda İstanbul'a gelmeyi düşünüyorum görüşürüz İstanbul ekibiylede..

ESP off, Fun ON,
özellikle ESP off logosu ve dizaynı çok güzel.
Araba hakkındaki yorumlarada katılıyorum, Kırımızı bir renk arabayı beyeneceğimi hiç ummmazdim.

Batucan bu shoot my ride olayı nası oluyo kardeşim ? Sitesinden iletişime geçip, foto çekimine öyle mi geliyolar..

Foto açıları ve araç cok güzel de,neden HDR kullanma gereği duymuslar merak ediyorum..Gözü cok yoruyor,sade hali daha güzel olurdu..

Kazasız belasız.

ESP off, Fun ON,
özellikle ESP off logosu ve dizaynı çok güzel.
Araba hakkındaki yorumlarada katılıyorum, Kırımızı bir renk arabayı beyeneceğimi hiç ummmazdim.
teşekkürler...

Batucan bu shoot my ride olayı nası oluyo kardeşim ? Sitesinden iletişime geçip, foto çekimine öyle mi geliyolar..
evet şu an İstanbul'da ekip devam ediyor mu bilmiyorum Umut Berk'e sorarım... benim araba için ilk kurduklarında konuşmuştuk sonra askere gitti geldi çekelim dedi çektik :)

Foto açıları ve araç cok güzel de,neden HDR kullanma gereği duymuslar merak ediyorum..Gözü cok yoruyor,sade hali daha güzel olurdu..

Kazasız belasız.
orjinal hallerini bekliyorum bir çekim daha yapçakmış hepsini aynanda vercekmiş :D

Batucum güzel fotoğraflar zaten güzel olmama gibi bir şansı yok shoot my ride sonuçta :)

Ama bencede renkleri biraz fazlamı açmışlar,benim çekimlerde graffiti vs. kurtarıyordu arka plandada,araba griydi.Şimdi araba kırmızı olunca doğal olarak zaten ön planda oluyor bence biraz daha soft olabilirdi ama çekimler pozlama vs. olarak çok çok başarılı arabanında maşallahı var kazasız belasız :P

güzel araba kazasız belasız kullan... jantlara bence hiç dokunma çok güzeller...

Aracınızın maşallahı var esp off sticker'ını çok beğendim acaba nerede bulabilirim??

Geri