sıfır 1.3cdtı astra sedan mı yoksa 2007 peugeot 407 1.6hdı mı

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2 araç arasında kaldım. peugeot 407 1.6 hdı hakkında bilgim yok. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz

Astra'yı 1.3 zor kaldırır.Ama 407'ye göre ucuz olduğu için Astra

astra alacağıma yeni ford focus alırım;)

407 1.6 dizel 2. el 38 bin ytl. astra sedan 1.3 cdtı sıfır 37.5 bin ytl. fakat 407 hakkında hiçbir bilgim yok. sağlam mıdır. yol tutuşu, kalite nedir kısacası. bilen arkadaşlardan bilgi rica ediyorum

hiç düşünmeden astra sedan gördüğüm kazalı 407 lerin hiçbirinde iş yoktu ayrıca 1 seneye kalmaz kasa değiştirir

Bi defa 407 ile astra aynı sınıf değil ki.407 ile vectrayı kıyaslayacaksak o zaman olur.ama şu durumda tabiki 407 derim

ben 407 de bindim motor çok güzel.. ama süspansiyonun çukurlarda çok kötü ses yapmasından dolayı ben almazdım... parasını hak etmiyor o ses yüzünden..

407 nin süspansiyon sistemi çok zıplatıyor bir kere.bir abim sıfır 407 EXECUTIVE aldı.full modeli yani.1.6 HDI motorun performansı süper.gaza bastığında kafan koltuğa yapışıyor.performansı çok iyi ama bence haketmiyor.tipi zevk meselesi bu işin ama ben olsam 1.3 motora bakmadan astra alırım.neden mi?astra sedanın yol tutuş konusunda sınıfında üstüne yok diyebilirim.mükemmel yol kavrama var.virajlardaki esnekliği mükemmel.1.3 motor konusundada:zaten o motor yıllardır kendini kanıtlamış bir motor.1.3 motor herkesin aklına ağırlık,hantallık getiriyor ancak kullanmayan kimse bilmiyor ki 1.vitesten sonra araç uçak moduna geçiyor.doğru 1.vites biraz ağır kalıyor oda 1.3 olmasından kaynaklanıyor.tabiki olacak.araç 1300 küsür kg ve o motora ve ağırlığa göre performans mükemmel bana göre.birde ikinci el peugeot almak var sıfır opel almak var.sıfır araba ile ikinci el kıyaslanamaz.astra sedan 1.3 CDTi motorun turbosunu bir hissedin başka arabaya bakmazsınız.test edin onaylayın.test etmeden almayın derim

mazotla benzin arasında çok fiyat farkı kalmadı dizelin giderinin daha maliyetli olduğunuda düşünürsek bence sıfır 1.6 benzinli astra sedan daha mantıklı....

çok saolun arkadaşlar. araçların sınıf farkı olduğunu tabiki biliyorum. ama bu araçlar arasında kaldım. ve gönlümü yine opel fethetti.

Geri