sıfır 1.3cdtı astra sedan mı yoksa 2007 peugeot 407 1.6hdı mı

Bence de opel.. Saten bir peugeot'un kapısını kapat bir de opelin..Aradaki fark işte o kadar.. REsmen teneke den yapmışlar..

Veya VOLVO c30 1.6 d

Slm Arkadaşim Astra 1,3 Binmedim Ama Bir Sene 407 1,6 Hdi Bindim Sispansiyonda Denilen Kadar Bi Sorun Var Ve Ikincisi Kasa çok Ağir Oldugundan 1-2-3 Cü Vitese Kadar Araba çok Hantal ön Takim Sürekli Fransiz Arabalarinda Sorun Zaten Yani Kisacasi Opel Olsun çamurdan Olsun Derim Astrayi Tek Geçerim

çok saolun arkadaşlar. araçların sınıf farkı olduğunu tabiki biliyorum. ama bu araçlar arasında kaldım. ve gönlümü yine opel fethetti.

selçuk,

sınıfları farklı olduğu için aynı fiyata bir üst sınıf tercih edilmeli mi bu tamamen kişisel,bu şuna benziyor,

iyi bir okul / iş + orta konumda öğrenci / pozisyon
kötü bir okul / iş + çok iyi derecede öğrenci / yönetici vs..

tabiki bunun yanında sıfır / ikinci el değerlendirmesi de yapılmalı, özellikle dizel motorlarda ikinci el araçlara dikkat etmek gerek, km düşük olsa dahi dizel motorun daha hassas olması kullanıcıya biraz daha dikkat gerektiriyor, ancak donanım / yakıt sarfiyatı ve tasarım açısından öne çıkan bir üst olan "D sınıfı" 407 tercih edilmelidir.

görüntü uzun yıllar kullanırım düşüncesindeyseniz "0" araba almak bence daha mantıklı.. ama binerim , max. 5 yıl kullanırım diyorsanız 407 tartışmasız..

ki gördüğüm kadarıyla astra nız da var zaten..

Arkadaşlar peugeot'u hafife almayın bence.fransızın kral malıdır:good:bizde 77 peugeot 304 var.benim 98 astranın yanında cadillac kadar konforlu.ama illaki astra h alınacaksa 1.7 cdti derim.

Geri