sıfır 1.3cdtı astra sedan mı yoksa 2007 peugeot 407 1.6hdı mı

süspansiyondaki sorunu bende duydum 407 uaçak pisti dısındaki yolda adamı yoruyo diyolardı önü göreme açışıda kötü

onun dısında astradan iyi

hee bide astrada ne bagaj var öle ya vectradan büyük ilk baktıgımda gözüme inanamadım uzadıkca uzuyo içeri dogru bagaj :)

bence üzerine bi miktar daha koyar s40 tercih ederdim dizel olacaksa.ford focus hb'leri de baya beğeniyorum özellikle collection pakedindeki iç tasarım makyajıyla çok daha hoş oldu.astra kullandığım kadarıyla performansı sadece tatminkar.chipsiz pek bişi bekleme sadece anlık kafa atmaları tatmin etti beni, uzunda çok kötü.karşılaştırdığım araba astra g 1,4 motor...

407'lerdeki 1.6 HDI motor Focus'ların 1.6 TDCI'ları ile aynı.Fransız arbalarında ön takım kronik problemdir, üstüne para verseler yine Fransız arabasına binmem, eğer motoru için alacaksam 1.6 TDCI Focus'u tercih ederim.Aslında Türkiye'de olsa 125 Hp'lik 1.7 CDTI motor Astra Sedan için biçilmiş kaftan...

Ben de birkac ay önce uzun uzun düsündükten sonra (test sürüsleri de yaptim) sifir Astra sedan aldim. Sana tercih ediyorum. 407 fazla pahali degil ama sürenler pek memnun degil (söyledikleri dogru mu bilmiyorum).

5th gear programını biliyorsunuzdur orda adını tam hatırlayamıyorum hafif şişko bi adam var o 407 yi test etti

hiç beğenmediğini yeterince anlattıktan sonra tek güzel özelliğinin yayaya çarptığında yayayı koruyan bi sistem olduğunu söyledi ve kullanmaktansa altında kalmayı tercih ederim dedi ardından araç yanında dururken bi taksi durdurarak kadrajdan çıktı :D

zaten sevmediğim pug u bu şekilde görünce iyice soğudum ben olsam astra sedan alırdım veya focus da olabilir oda makyajlandıktan sonra çok güzel oldu

Astra iyidir güzeldirde yenileri hiç hoşuma gitmedi özellikle sedanları ben olsam 407 alırdım bide Executive alırsın paşa paşa hem lüks hem ekonomi hemde bastınmı gider pejo sevmem ama 307 ve 407 ayrıdır :):)

407 plastık fransızlardan bırı segmentı orta ust yanı vectra,passat,audı a4,accord,...vs astra 307 nın segmentınde bır arac kıyaslama sacma olmus...ayrıca bu fransızların tum arabaları kagıttan..ben alman almanı tavsıye ederım orası sana kalmıs opel yada vw al

407

Kardeş Bende Bu Durumu Yaşadim.yanliz 407 Nin En Büyük Sikintisinin Süspansiyon Olduğunu Duymuştum.

407 alma bence araba bariz plastikten yapılmış o önünde görunen fanlar da cabası o arabaya bakınca far ve fan görüyorum ben

Geri