Sigorta Şirketleri Parayı Ödemiyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben sigortayı yaptırmadan sigortamın oldu firma dahi bir kaç firmadan fiyat aldım. Aynı zaman da bu çekici filan hizmetleri içinde ama aralarında sadece 10 TL fark vardı bende aynı firmamda devam ettim. Çünkü yazın köyde aracım bobin yaktı adamlar 60 KM yerden çekici yolladılar aracı alıp 60 KM ilerde olan ile kadar götürdü. Sorun yaşamadım diye 10 TL düşünmeden verdim.

Arkadaşlar sigorta acentelarinde çalışanların hatta acente sahibi olanların %90 ı yaptığı işten habersiz.Bu nedenle ya sigorta şirketine telefon edin yada http://www.tsrsb.org.tr/ ile iletişime geçin.

Arkadaşlar sigorta acentelarinde çalışanların hatta acente sahibi olanların %90 ı yaptığı işten habersiz.Bu nedenle ya sigorta şirketine telefon edin yada http://www.tsrsb.org.tr/ ile iletişime geçin.

Kemal üstadım bu servis sürücüsünün anlatdıklarına aklın sırrın erdi mi?

Kemal üstadım bu servis sürücüsünün anlatdıklarına aklın sırrın erdi mi?

Nadir bir laf vardır bilirmisin?Ağlamayana meme yok.Şimdi desenki o servis sürücüsüne, adamın teki önüne geçip zek için sana küfretse naparsın?Derki anasından girer babaannesinden çıkarım.O kadar erkektin niye gittin bi acente sözüyle bebe gibi ağlıyosun?Dolaş bir kaç yeri.Aç telefon sigorta şirketinin müdürlüğüne.Olmadımı, aç sigortacılar birliğine telefon arkadaş ben kendimi garantiye almak için yaptırıyorum sigortayı niye hem sigortaya hemde karşı tarafın hasarına para ödicem de.Adam mı dolandırıyorsunuz de.Benim aklım, o sürücünün cehaletine ermiyor.Yasa var kanun var.Millet çatır çatır bankaları bile inim inim inletiyor.Bu ne ezikliktir.Arayacaksın hakkını.Aramıyorsan ağlamayacaksın.Git tanıdık diye yaptır ucuzcu sigortaya işini sonra git milletin omzunda ağla.Benim başıma bir kere kaza geldi onda da adam arabama yandan vurdu vurunca sağda park etmiş araca çarptım.Bütün masrafı mecbur benim sigortam çekti kuruş para da ödemedim.Halen daha sattığım adam indirimli sigorta yaptırıyor kimse ben senin yaptığını ödedim sende bana öde demedi.Üstelik ben suçlu görünüyordum trafik raporunda.

Öbür araçların sigorta poliçeleri arabada olduğundan evde bulunan arabanın poliçesinden bilgi paylaşıyorum; 50 senelik aracımın kaskosu için indirimler dahil 685 TL ödeme yapıyorum. Aracımın değeri senin aracının belki yarısı kadardır ama araç 50 senelik olduğundan primi mecburen yüksek tutuyor :(.

Son düzenleme:
Nadir bir laf vardır bilirmisin?Ağlamayana meme yok.Şimdi desenki o servis sürücüsüne, adamın teki önüne geçip zek için sana küfretse naparsın?Derki anasından girer babaannesinden çıkarım.O kadar erkektin niye gittin bi acente sözüyle bebe gibi ağlıyosun?Dolaş bir kaç yeri.Aç telefon sigorta şirketinin müdürlüğüne.Olmadımı, aç sigortacılar birliğine telefon arkadaş ben kendimi garantiye almak için yaptırıyorum sigortayı niye hem sigortaya hemde karşı tarafın hasarına para ödicem de.Adam mı dolandırıyorsunuz de.Benim aklım, o sürücünün cehaletine ermiyor.Yasa var kanun var.Millet çatır çatır bankaları bile inim inim inletiyor.Bu ne ezikliktir.Arayacaksın hakkını.Aramıyorsan ağlamayacaksın.Git tanıdık diye yaptır ucuzcu sigortaya işini sonra git milletin omzunda ağla.Benim başıma bir kere kaza geldi onda da adam arabama yandan vurdu vurunca sağda park etmiş araca çarptım.Bütün masrafı mecbur benim sigortam çekti kuruş para da ödemedim.Halen daha sattığım adam indirimli sigorta yaptırıyor kimse ben senin yaptığını ödedim sende bana öde demedi.Üstelik ben suçlu görünüyordum trafik raporunda.

Haklısın ben pek inanmadım üstadım. Saçma geldi. Hemde çok saçma. O zaman sigorta yaptırmanın ne anlamı kaldı? Adamlar bedavadan para kazansın diye mi para ödeyeceğim. Var bunun içinde bir düzen de anlamadım gitti. Belki burada sigorta işi yapan biri çıkarda mantıklı bir açıklama getirir. Ya değilse olacak iş değil ya.

Serkan kusura bakma kardeşim senin aracın ne kadar ekonomik olursa olsun kasko ve sigortası ekonomiyi batırmaya yeter de artar bile. :)

Geri