Silecekler ses yapıyor

foreverforyou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 Astra G aracım var silecekler çalışırken ses yapıyor. Tabi ilk aklıma gelen silecek lastiklerini değiştirmek oluyor. Ama bi arkadaşım benim sileceklerden de ses geliyordu ve değiştirdim ama yine ses geliyor dedi.
Acaba arkadaşın aldığı silecek lastikleri mi kalitesiz yoksa sorun lastiklerin değişmesiyle değilde başka bir şekilde mi çözülür?:confused: Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

çogu silecek 3-4 derece ve aşagısında ses yapıyor

Paraya kııyıp kaliteli almakta fayda var
abi ben vivaro ya orjinal silecek alacak tım 60 ytl de di bunu bi sırandan parcacı reno tırafik le aynıdır dedim ama degil miş ben gitdim bi silecek lasdi gi aldım kalitelisin den 15 ylt onu orjinlar silecege tak tı yanı eski lastigi cıkartı yeni lastigi taktı

ne kadar paraya da kıysan o soğukta küçük de olsa ses çıkarır.silecekler sertleşiyo fazlasıyla.çözüm ilk başta tabii ki kaliteli silecek lastiği ama kocakarı ilacı olarak lastikler kuruyken pudra sürmek:)denemekte fayda var

ne kadar paraya da kıysan o soğukta küçük de olsa ses çıkarır.silecekler sertleşiyo fazlasıyla.çözüm ilk başta tabii ki kaliteli silecek lastiği ama kocakarı ilacı olarak lastikler kuruyken pudra sürmek:)denemekte fayda var

arkadaşa katılıyorum.babamda aynısını yapardı :D

yok ya benim sileceklerde ses yapıyor yanlız sağlam bir yağmur yağacak ki ses yapmayacak normal atıştırmalarda çalıştırmaya korkuyom sinir bozuyor yaa ayarlanması lazım herhalde

2005 model vivaro faprikanın taktıgı silecekler daha duruyodu hic ses gelmiyodu yanlız ucların da hafif yırtık vardı ondan degiştir dim şimdi kinden de hic sesyok

benim araçtada aynısı ses sinir edior banana aldık ondan sonra silecek sesi başladı yeni aldım serttir diye o daha çok yaptı napacam bilmiorum

Bosch aerotwin aldım daha ses soluk yok ;)

Geri