Siyahı hiç istemezdim beyaz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tff2525
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

Cosmo link' Alıntı:
kötü renk yoktur, kötü astra yoktur hatta kötü donanımda yoktur. sadece az para vardır :)

Abi bu bana bi rus atasözünü andırdı  005hihih

Bende beyaz taraftarıyım, siyah araç kullandım elimden bez düşmedi, gümüş gri kullandım oda iyiydi ama beyaz benim için en uygunuymuş diyebilirim.

Boşuna tartışıyorsunuz, alın bir teknik gri, yıkatınca koyu gri, tozlanınca metalik gri, kirlenince çamur yeşili gibi çoklu renk seçeneklerine kavuşun. Kuş zıçarsa retro desenlide oluyor hem. (((:

Kuş zıçarsa demeyin bana  walll  battle_Teroriste  31agryyy Tüylerim diken diken oluyor

- konuda kullanımdaki avantajları sayılmış zaten beyaz renkli astra'nın...
ama beyazın astra'yı en iyi gösteren renk olduğu da unutulmamalı.
beyaz'ın yerini hiç bir renk tutmuyor, hiç bir renk beyaz gibi güzel durmuyor.

Hyundai-Getz-18468_1171882375881.jpg

- hani kırmızı getz'de nasıl duruyorsa, astra'da da öyle duruyor
- hani siyah hatları ne kadar keskin gösteriyorsada, bir gün yıkanmadın mı soluyor
- hani gri ne kadar sade duruyorsada, bir o kadar cansız duruyor
- ama beyaz öyle mi? hem canlı duruyor hem de hatlar keskin duruyor

bu sebeplen gözünüzün hep beyaz astralarda olmasını, gayet iyi anlıyorum :)

kenangokhan link' Alıntı:
Kuş zıçarsa demeyin bana  walll  battle_Teroriste  31agryyy Tüylerim diken diken oluyor

Babam hayatında ilk kez siyah araba aldı birkaç ay evvel, şimdi hepsinin altına bez bağlamak lazım bunların diye kuşları gözetliyor. ((:

Ben siyah astra j mi  yıkayınca ferrari oluyor.ama beyaz ferrari olsaydı daha iyiydi

GNSpower link' Alıntı:
Babam hayatında ilk kez siyah araba aldı birkaç ay evvel, şimdi hepsinin altına bez bağlamak lazım bunların diye kuşları gözetliyor. ((:
keşke kuşların zıçma işlemini gerçekleştridikleri organlarının büyüklüğü beyinleriyle orantılı olsaydı.

kuşun kendisi elim kadar araba üzerinde yaptığı çalışma da elim kadar, herşeyiyle odaklanmış çalışmasına.

sohayli link' Alıntı:
keşke kuşların zıçma işlemini gerçekleştridikleri organlarının büyüklüğü beyinleriyle orantılı olsaydı.

kuşun kendisi elim kadar araba üzerinde yaptığı çalışma da elim kadar, herşeyiyle odaklanmış çalışmasına.

Hahahah gerçekten sesli güldüm sabah sabah  :D :D :D elime elim akadar bu ıyıymıs.. hahaha hahaha

Geri