Siyahı hiç istemezdim beyaz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tff2525
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

Bir de şu var beyaz arabanın tampon çiziliyor alttan siyah renk çıkıyor. Siyah araba çiziliyor alttan beyaz renk çıkıyor.
Bunu bilinçli mi yapıyor bu üreticiler?

sohayli link' Alıntı:
keşke kuşların zıçma işlemini gerçekleştridikleri organlarının büyüklüğü beyinleriyle orantılı olsaydı.

kuşun kendisi elim kadar araba üzerinde yaptığı çalışma da elim kadar, herşeyiyle odaklanmış çalışmasına.

Birde martı çalışmalarına bakın derim. Özellikle İzmir'de bu martılar ne yiyor bilmiyorum ama martı gibi yiyip albatros gibi zıçıyorlar. ((:

spitemre link' Alıntı:
Hahahah gerçekten sesli güldüm sabah sabah  :D :D :D elime elim akadar bu ıyıymıs.. hahaha hahaha

֖zellikle de yeni yıkattığım da galiba parladığı için daha çok dikkatini  çekiyor hayvanın ve ertesi güne kadar birçok noktadan bombalamanmış oluyor araç.
Yıkatmıyorum bıktım :)

GNSpower link' Alıntı:
Birde martı çalışmalarına bakın derim. Özellikle İzmir'de bu martılar ne yiyor bilmiyorum ama martı gibi yiyip albatros gibi zıçıyorlar. ((:

:D :D Birde evin cok yakınında dut ağacı var kırmızı dut kuşlar ağaçta keyfını çıkarttıktan sonra arabanın halını gorun kırmızı beyaz mını Cooper gıbı oluyor damalı beyaz ustune el kadar yuvarlak kırmızı işlemeler.. :D :D

GNSpower link' Alıntı:
Birde martı çalışmalarına bakın derim. ֖zellikle İzmir'de bu martılar ne yiyor bilmiyorum ama martı gibi yiyip albatros gibi zıçıyorlar. ((:

Açlıktan birbirlerini yerler umarım...

Araç binanın otoparkında şehirin ortasında duruyor ağaç bile yok, ama üstündeki gübre miktarına baksan ormanlık alanda yaşıyorum sanırsın. Bu kadar kuş nerede yaşıyor hiç bilmiyorum...

Martı ve bilimum kuştan tavuk döner yapan arkadaşları can-ı gönülden destekliyorum.

Bizim burda bu kuşlar ne yiyip içiyorlarsa ishal bunların hepsi lan bi yediğinize bakın oğlum:))))))))

GNSpower link' Alıntı:
Babam hayatında ilk kez siyah araba aldı birkaç ay evvel, şimdi hepsinin altına bez bağlamak lazım bunların diye kuşları gözetliyor. ((:

Abi babanıza hak vermemek elde değilki :))

sohayli link' Alıntı:
keşke kuşların zıçma işlemini gerçekleştridikleri organlarının büyüklüğü beyinleriyle orantılı olsaydı.

kuşun kendisi elim kadar araba üzerinde yaptığı çalışma da elim kadar, herşeyiyle odaklanmış çalışmasına.

Buna çok güldüm :D

Adımız kuş katiline çıkacak vallahi :) Kütahyada da felaket derecede karga var insan yapamaz onun yaptığını o derece :D paranoyak oldum artık arada inip bakıyorum arabaya :)

14alkiss  kahka536, bu kuş olayı benimde başımı ağrıttı.sitede benim yakışıklının park yeri maalesef ağaç altı ve 3 tane azman karga sürekli orada günlerini  geçiriyordu.3 hafta önce bi gece operasyonu ile ağacı budadım daha doğrusu sadece diğer tarafa bakan 2 dal bıraktım.Ancak 3 kargadan kurtulamadım, mutat her akşam eğitimli köpekler gibi arabanın üstünü bombalayıp gidiyorlar.

Geri