Siyahı hiç istemezdim beyaz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tff2525
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

ևok süper vişne rengi, yeni clioların bordo rengide çok hoşuma gidiyor ama bu bambaşka  okkk

benim kız görse şeker sanıp yalamak ister kaportayı dancee

Beyaz Beyaz Beyazzzz sade agır ve asil bide camlara film çektinmi ağır ağır gideceksin yolda
üffffffffffffff asalete bakın işte
bır anda arabamı ozledım :D :D  dancee

Siyah ve Beyaz asil renktir.kaliteyi ve oturaklığı gösterir.özellikle siyah arabaya ağır hava katar.beyaz ise sportif bir hava katar.Beyazın daha sportif göstermesinden,bakımının kolay olması,herhangi bir kaza anında boya gerekirse boyalı yeri en az sırıtacak renk olması beyazı ön plana çıkartıyor.

Beyaz favorim

mahagony kahverengi diye geçen rengi sipariş ettim arkadaşlar çok güzel gözüküyor hoşuma gitti alacalı bir renk gün ışığına göre değişen

Dun hava yagmurluydu.. ֖numde Kırmızı bi astra HB geçti.. waşşşşşş dedim resmen.. Kırmızı mı alsaydım yaww dedim yeminle..  Tabi o da benim siyah astraya demiştir öyle. Komsunun tavugu kaz görunur hesabı :))

BİLDS link' Alıntı:
Dun hava yagmurluydu.. ֖numde Kırmızı bi astra HB geçti.. waşşşşşş dedim resmen.. Kırmızı mı alsaydım yaww dedim yeminle..  Tabi o da benim siyah astraya demiştir öyle. Komsunun tavugu kaz görunur hesabı :))
aynen bunu komşumla birebir yaşadım onda kırmızı bende beyaz var. okkk

Yıkanmış kurulanmış parlatılmış siyah :)

Geri