Siz değerli üyelerin düşünceleri kararımda büyük rol oynayacak.

Ynt: Siz değerli üyelerin düşünceleri kararımda büyük rol oynayacak.

Tramer sorgulama nasıl yapılıyor acaba?

hocam tramer sorgulamayı yaptırın ama ekspertizden şaşmayın.kesinlikle ayrıntılı rapor alın

4 TL gibi bir masrafı var. ve sadece aracın plakası üzerine olanlar çıkıyor. varsa eğer şase üzerine olan sıkıntıları göremezsiniz. O yüzden tanıdık bir sigortacıdan baktırtmak en mantıklısı. Şase numarasını isteyin aracın öyle baktırtın.

Ynt:

Kayitlarimiza gore ***6870 Sasino lu aracin 2 adet hasari mevcuttur. HSR1:27/11/2013, Park Halinde Carpma, 1143.63TL HSR2:20/11/2012, Park Halinde Carpma, 2939TL

Bu hasarlar var aracta park halindeyken ikisi de. :/

araçta 4000 tllik hasar var muhtemelen de 4-5 parça boya vardır

sallierim link' Alıntı:
araçta 4000 tllik hasar var muhtemelen de 4-5 parça boya vardır

Bazen sigorta şirketlerinin şişirmesi işgüzarlığı oluyor. Adamdan bilgi alsam 2.3 parca boyaya ben razıyım expertiz yaptırıp. Alınır mı bu fiyata?

berathasbex link' Alıntı:
Bazen sigorta şirketlerinin şişirmesi işgüzarlığı oluyor. Adamdan bilgi alsam 2.3 parca boyaya ben razıyım expertiz yaptırıp. Alınır mı bu fiyata?
hocam hasarı eğer kapıdan falan almışsa benim için çok önemli değildir.ama motor bölümünden almışsa benim için önemlidir.hasarın nerelerden olduğunu öğrenin ondan sonra alınır mı alınmaz mı diye daha sağlıklı konuşabiliriz

Farlar kirilsa tamponla beraber zaten bu kadar hasar cikar. Bu hasar kaydiyla motorda birsey olacagini sanmiyorum ama yinede diyorumki expertiz sart

ikinci el dolu araç almaktansa bomboş sıfır araç tavsiye ederim. Hani tavsiye arıyorsunuz diye söyledim şahsi kanaatim 40 bin de olsa ben düşünmezdim...

wave61 link' Alıntı:
ikinci el dolu araç almaktansa bomboş sıfır araç tavsiye ederim. Hani tavsiye arıyorsunuz diye söyledim şahsi kanaatim 40 bin de olsa ben düşünmezdim...

Est. Teşekkür ederim. Uygun bulsam düşünebilirim ama :( onlarda da fiyatlar baya yüksek malesef.

Geri