Sizce Dünya Dışı Yaşam Uygarlık varmıdır ?

Furkan ne bileyim hükümetler çoğu şeyi gizliyorlar açıklamıyorlar şu 51.ci üs denen yerde neler dönüyor acaba çok büyük çalışmalar olduğu kesin ancak ne kesin olarak :)

he bu arada bu temasa girenler çifçide doktorda mühendisde pilotda olabiliyormuş :) belki bunlardan biri sende olabilirsin :)

valla bana yardım edeceklerse gelsinler basım üstüne,kapım her zaman acık,ama dertsiz basıma dert alacaksam hiç gelmesinler..:D
bi kitap okumustum,gün olur asra bedel..cengiz aytmatovdan..
ondada böyle konular geciyordu..bence kesin o adamdada bişeyler var..

Gelsinler, Türk misafir perverliğimizi gösterelim...Bi çilingir sofrası kuralım...Rakı, kavun, sınırsız balık...Bol muhabbet...Sonra binsin ledli, janjanlı gemilerine efendi efendi gitsinler...Ama yok, ben gelirim, istila ederim, yakar yıkarım diyolarsa orda dursunlar..İki dakka delikanlı olsunlar...Öyle ışınla-mışınla olmaz bu işler...Işın icat oldu, mertlik bozuldu...:)

Gelsinler, Türk misafir perverliğimizi gösterelim...Bi çilingir sofrası kuralım...Rakı, kavun, sınırsız balık...Bol muhabbet...Sonra binsin ledli, janjanlı gemilerine efendi efendi gitsinler...Ama yok, ben gelirim, istila ederim, yakar yıkarım diyolarsa orda dursunlar..İki dakka delikanlı olsunlar...Öyle ışınla-mışınla olmaz bu işler...Işın icat oldu, mertlik bozuldu...:)

abi bu gece ya gelirseler senin yanına??
ya derse sen kimle dalga geciyosun ulen ucan kafayı gömerse sana?:D

:):):):) alemsiniz he :) abi bilim adamların söylediklerine göre isteseler zaten hemen istile edebilirlermiş o teknolojiye sahiplermiş ama onlar barışcıl bi yaşam istiyorlarmış mesela 99 depreminde Türkiye de ufo ihbarlarları 20 gün önceden artmış araştırmacıların tahminine göre belki daha fazla hasar olacaktı ancak bu fazla hasarı enerjiyi aldıklarını söylüyorlar tabi ne kadar doğru bilinmez zaten ufo araştırmacılarıda bilmiyorlarmış deprem olacağını tabi ama ihbarlar artmış 20 gün öncesinden :) en son kumburgaz semalarında görünen ufo olayı var videosunu izledim denizin en son görürnen yerinde ufuk noktasında 6 tanemiydi 8 tanemi ne bi ışık vardı araştırmacıların yorumuna göre enerji alış verişi yapıyorlarmış ve o ışık yaklaşık 20 dk orda mevcut yani ateş topu vs. olamazmış tubitak bile onay vermiş bilinmeyen bi obje diye.. :) eğer varlarsa yakın zamanda zaten açıklanacak herşey ve ülkemize dünyamıza ziyaretleri artacakmış .:)

süper kaynaklar çok etkilendim eline saglık gerçek olup olmadıgını bilemem ama yanlız olmadıgımızı biliyorum en azından bazen herkez hissediyordur gibi geliyor bana

abi bu gece ya gelirseler senin yanına??
ya derse sen kimle dalga geciyosun ulen ucan kafayı gömerse sana?:D

Furkan, sen daha beni tanımıyosun, bana buralarda 10 kaplan gücünde Neo derler... :)

Ayrıca sen matrix serisini izlememişsin ki öyle konuşuyosun...
Benim adım Neo...Duvarda da yürürüm, mermiden de kaçarım, uçarımda, mermiyi de durdurum, Allah'ın uzaylısından mı korkucam...
:)

Bizim ülkemizde ne tehlikeli adamlar var uzaylılar onların yanında melek sayılırlar...;)

çok ilginç olaylar oluyor dünya genelinde... kaçırılma vakaları oldukça fazla ve bunların gerçeklikleri çekilen rontgenlerle ve yapılan hipnozlarla doğruluğu kanıtlanıyor... Furkan dikkat et bu gece kaçırmasınlar senide :) rüya görme yani görürsen söyle :)

Furkan, sen daha beni tanımıyosun, bana buralarda 10 kaplan gücünde Neo derler... :)

Ayrıca sen matrix serisini izlememişsin ki öyle konuşuyosun...Benim adım Neo...Duvarda da yürürüm, mermiden de kaçarım, uçarımda, mermiyi de durdurum, Allah'ın uzaylısından mı korkucam...:)

Bizim ülkemizde ne tehlikeli adamlar var uzaylılar onların yanında melek sayılırlar...;)

abi zaten onlar barışçılmış baksana..
allahın uzaylısı:kop::kop::kop:oda güzel abi:kop:

[FONT=Arial, Geneva, Helvetica, sans-serif][/FONT] [FONT=Arial, Geneva, Helvetica, sans-serif] İşte bunlarda yurdumuzdan haberler
[/FONT]
[FONT=Arial, Geneva, Helvetica, sans-serif][/FONT]
[FONT=Arial, Geneva, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
[FONT=Arial, Geneva, Helvetica, sans-serif]
5.jpg
[/FONT]