Sizce Dünyanın En iyi otomobil markası Nedir ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Type-r
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hız,Konfor,Motor,Görünüş vb. özelliklerle hangisi?

• Mercedes

Oy: 65 57.5%
  • Bmw

Oy: 21 18.6%
  • Audi

Oy: 14 12.4%
  • Vw

Oy: 2 1.8%
  • Opel

Oy: 9 8.0%
  • Toyota

Oy: 2 1.8%

• Kullanılan toplam oy
    113
abi linki bidaa at resim yok :D

bizde birçok bmwyi denedik ve araya bir iki mersoda girdi acayip fark var en önemlisi performans ve bmw nin konforu görünüşü çok farklı..

Hİçbiri bence. Saydıklarınıza göre dünyanın en iyi markası Bugatti bana göre. Dünyanın kelimesi yanlış olmuş bence. Aşağıdakilerden ama,bence Audi.

abi linki bidaa at resim yok :D

bizde birçok bmwyi denedik ve araya bir iki mersoda girdi acayip fark var en önemlisi performans ve bmw nin konforu görünüşü çok farklı..

Bence her şey performans değil. Benim için bir arabada ilk önce güvenlik, üst seviye konfor ve sağlamlık gelir. Tasarımlarıda saygınlık uyandırıyor,:) o yüzden Mercedes..

Herkesin görüşüne saygılar..

bir mersedesin sağladığı prestiji,konforu ve sağlamlığı BMW hiçbir zaman sağlayamaz ama BMW lerin daha seri olduğu doğru çünkü Mercedesin hitap ettiği kitle için performans pek ön planda değil.iki markanında bazı modellerini kullanma fırsatım oldu birkaçınada binip seyahat etme fırsatım şu bir gerçekki Mercedesin bir ağırlığı var yola çok hakim bir araba ayrıca herbir cm sinde kalite olduğunu.özen olduğunu görebiliyorsunuz

Hiç oyana buyana atmaya gerek yok...Kimse bu konuda tartışmada yapamaz rakibide çıkamaz..

MERCEDES!

Bence her şey performans değil. Benim için bir arabada ilk önce güvenlik, üst seviye konfor ve sağlamlık gelir. Tasarımlarıda saygınlık uyandırıyor,:) o yüzden Mercedes..

Herkesin görüşüne saygılar..

sağlamlıkda konforda performansda bmw yii tek geçerimm.... boşuna tartışmaya gerek yok sonuç çoğunluk nederse desin belli b m w....

Mercedes...

Geri