Sizce Ferrari`yi diğer otomobil markalarından ayıran en büyük özellik nedir?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan exilegs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Ferrari`yi diğer otomobil markalarından ayıran en büyük özellik nedir?

• Motor gücü

Oy: 20 21.7%
  • İsmi

Oy: 28 30.4%
  • Fiyatı

Oy: 7 7.6%
  • Ferrari`yle özdeşleşmiş kırmızı rengi

Oy: 3 3.3%
  • Dış Tasarımı

Oy: 13 14.1%
  • İlgi çekiciliği

Oy: 9 9.8%
  • Amblemi

Oy: 2 2.2%
  • İç tasaramı

Oy: 0 0.0%
  • Üretildiği ülke (İtalya)

Oy: 0 0.0%
  • Diğer...

Oy: 10 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    92
bende duydum totomatik olmadığını hafif olsun diye sanırım

Markası prestiji görünüşü kırmızısı sarısı :)

eskiden olsa dış tasarım, motor, motor sesi, kırmızı rengi derdim ama şimdi FERRARİ deyince her şey duruyor. kimse bana motor diyemez, çünkü onun kdr güçlü motorlu araçlar var, dış tasarım diyemez, çünkü onun kdr güzelleri var, rengi diyemez, çünkü onun kdr güzel renkli araçlar var. bu başka bişey, bu artık bir duygu bence. her insanın coşturan, hayallere sürükleyen bir duygu FERRARİ

o belgeseli bende izlemiştim. günde sadece 8 saat çalışıyorlar. izinlerini muhakkak kullanıyorlar. dinlenmiş bir şekilde işe gelmek zaruri. ayrıca ortaya konulacak olan işi negatif yönde etkileyecek psikolojik,fizyolojik yada sosyal herhangi bir problem olduğunda muhakkak çözüm bulunmaya çalışılıyor. herkesin uzmanlaştığı üniteler var. üretilen aracın testi hiç bitmiyor. satın alanlardan belirli bir müddet için feedback talep ediliyor. ve bazı modelleride öyle herkese satmıyorlar. mesela f550 maranello alabilmek için daha evvel 2 defa ferrai sahibi olmak ve aracı aldıktan sonrada limitlerde kullanmak ön koşul.. ondan sonra para verip alınabiliyor.

mercedescilerin bir lafı var; "daha iyisini ancak tanrı yapar".

o halde bu araçlarda ilahi birşeyler olduğu muhakkak :)
sanat bu olsa gerek..

o da bişey mi mc laren almak için soylu olmak gerekiyormuş:) ne kdr paran olursa olsun adamlar satmıyor. güldüğüme bakmayın. çok ciddiyim. tv progamında izledim

katılıyorum ferrariyi ferrari yapan ne motoru ne rengi ne dış tasarımıdır ferrariyi efsane yapan tüm arçlarının birer sanat eseri olmasıdır döşemesinden en ufak civatasına kadar özeldir ve sırf bu yüzden elektroniğe olabildiğince az yer verirler mercedes in gümüş ok'u yanlızca bol teknolojili hızlı bir araçken ferrari ferraridir herşeyiyle mükemmelliğin ve kalitenin sembolü
Ve hep öyle kalacak

beni cezveden motorun ön koltuğun arkasından başlayıp arka tamponda bitmesi duruşu yeter

bence sadece adı var diğer özelliklerin bir arada toplandığı çok araba saymak mümkün bence bi f430 yerine gidipte nissan gt-r almak en mantıklısı araba parkur zamanlamasında f50 den ve bugattiden bile daha iyi zaman yapmış daha ne olsun fazla masrafda yapmaz en iyisi gt-r yada bi evo, ben olsam böyle yapardım sesi var diye adı var diye okadar para vermem hee parası olan almasn mı alsın gğzel araba ama ben en fazla b gt-r ın hayalini kurabiliyorum gerisi fazla bana :D

Geri