Sizce Ferrari`yi diğer otomobil markalarından ayıran en büyük özellik nedir?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan exilegs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Ferrari`yi diğer otomobil markalarından ayıran en büyük özellik nedir?

• Motor gücü

Oy: 20 21.7%
  • İsmi

Oy: 28 30.4%
  • Fiyatı

Oy: 7 7.6%
  • Ferrari`yle özdeşleşmiş kırmızı rengi

Oy: 3 3.3%
  • Dış Tasarımı

Oy: 13 14.1%
  • İlgi çekiciliği

Oy: 9 9.8%
  • Amblemi

Oy: 2 2.2%
  • İç tasaramı

Oy: 0 0.0%
  • Üretildiği ülke (İtalya)

Oy: 0 0.0%
  • Diğer...

Oy: 10 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    92
bu kadar acımasız olma. hic bi zaman bir opel, ferrari kadar ilgi çekici olamaz, isterse baştan aşşagı değişikliğe uğrasın.

yeşilkoyde sonax da KRD plaka LP640 Lamborghini var. belki istanbulda oturanlardan gören olmuştur. o araç bile benden Ferrari muamelesi göremez, nitekim 1 saat inceleme vaktim oldu ama ferrari bir başka. LP640 üstün olabilir, hatta satın alıcak olsam Lp640 alabilirimde, ama yine her gordugum ferrari ye imrenerek bakarım.
bunun aksi olarak ömrüm boyunca bir ferrariye binmek istemiyorum, ya gönlümü feth eden araç beni hayal kırıklıgına ugratırsa ?...

yahu opelle alıp veremediğiniz nedir...:D:D:D

güzellik kişiye göre değişir dime zevkler ve renklerde tartışılmaz ben öle düşünüyorum:D:D:D

yazdığımın arkasındayım.
corvette nin bütün ferrarilerden iyi olduğunu gtr ninde çoğu ferrariye tercih edilebileceğini düşünüyorum .

ferroya acımak ta hadiime düşmez ayrıca lambo ferrariden daha ilgi çekici net bir üstünlüğüde var ayrıca dedim ya zevkler ve renkler.

bence böle tartışmamak lazım! adamlar herşeyiyle 4 4 lük otomobil yapıyorlar!..

El yapımı olması. El işçilğiyle üretilmesi beni çok etkiler.

Mr. ENZO - Pininfarina ve mekanik harikası motor....

Ben Ferrarinin üretim Belgesellerini Izledim Bence üretimindeki Titizlik Ferrariyi Ferrari Yapiyor

Geri