sizce hangi GSİ ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan omerastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mte berkerin arabası ama şuan galeride ve 150000 diil ;)

arkadaşlar tüm yorumlarınız için teşekkür ederim ve bi sonuca varamadık malesef siyah olan aracın km'sinin doğru olmadığı öğrendiğimiz iyi oldu diğer aracında rengi pek içimize sinmedi fiyat model km olarak biraz daha iyi ama rengi hoş değil ve bu iki aractanda vazgeçtiğimizi söylemek istedim teşekkür ederim...

94 model ile 98 modeli karşılaştırabiliyorsan hiç SFI bakmamalısın yüksek model olanı al zevkle bin diyorum bu durumda;)

94 model araba ve sız galerıyle servıse gıdın arabayı baglatın cıhaza. km sini görün... sonra adamlarla pazarlığa oturun 7 bın lıraya alın

98 model olan araç 15000 küsür kere bakılmış.buda demektirki aylardır satılmayı bekliyor sitede.acaba neden?fiyatıda uygun hem.94 model olan bence daha iyi durumda görünüyor.ama tabi sonuçta arada 4 yaş fark var

bazen satılınca siteye bildirmiyorlar bi kaç kez karşılaştım bu durumla

belkide alamyı düşündügünüz arac satılmıstır bile:(

kesinlikle 94 ama temizse.230.000 de olsun problem degil arkadasım baktır goster al.fiyatda fena degil.ben aldım bi tane 240.000 de bakımı orası burası derken 12.500 e maloldu bana ama keyifle biniyorum.alırken km yi onemsemedim.cunku kasa cok duzgundu.motordada sorun yoktu.nolacak 100.000-150.000 km sonra bi motor yaptırır binerim diye dusunuyorum.98 gsi nin bence bir ozelliği yok.guya ecotec ama 94 den daha fazla yakıyo diye biliyorum.

Geri