sizce mercedesmi bmwmi..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pexmanq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben sana ne diyeyim ki, anlamak istemedikten sonra kafanın içine zorla sokacak halimiz yok ya...Laf kalabalığından başka birşey yapmıyorsun ki birşey anlayalım.Her markanın top modellerini alıyorum diyorum, hala yok o onun sınıfı değil, bu bunun sınıfı değil diyorsun.10 kez söyledim varsa BMW ve AUDI'nin SLR ayarında modeli söyleyin onunla karşılaştıralım diye.Olmadığına göre mecburen alamıyoruz da.Opel sitesinde bulunduğuna göre biraz Opel kültürünü de genişletmen lazım.Ben sana Lotus Omega diyorum sen ne anlıyorsun.Ayrıca kıyaslarım da demiyorum, Opel'den seçecek olsam onu seçerdim diyorum.Dediğin gibi, iyi okumak lazım.O yüzden baştan beri yazdığım mesajları "iyice ve anlayarak" okumanı tavsiye ederim öncelikle.Hiç duymadıysan daha önce Opel Lotus Omega hakkında bilgiler aşağıda...

http://www.motorsporlari.net/car/tech_spec.asp?specID=11990&make=Opel

Lutfen tartismalariniza Audi yi karistirmayin. Ben burda R8 alacagim diye hayaller kurarken, daha almadan hayallerimin icine edip ,arabadan sogutmayin beni :)

Lutfen tartismalariniza Audi yi karistirmayin. Ben burda R8 alacagim diye hayaller kurarken, daha almadan hayallerimin icine edip ,arabadan sogutmayin beni :)

Peki, Audi'yi azad ettik o zaman. :)

ben seni tebrik ediyorum beyninin nekadar ufak olduğunu ve anlayışınında ondan daha büyük olmayacağını anlattın. sen kafana göre sınıflardan arabalar alıp karşılaştırma yapmaya devam et. ama buraya yanlış karşılaştırma koymak nekadar etiktir orası ayrı. maşallah dilde pabuç gibi ama saygı sıfır!!! ben o çok övdüğün mercedes mclaren ortaklığında kullanılan motorun bmw olduğunu belirtmek için koydum ama anlamanı beklemem hataymış. sen yanlış karşılaştırmalarla çok bilmişlik taslamaya devam et ;)

ben seni tebrik ediyorum beyninin nekadar ufak olduğunu ve anlayışınında ondan daha büyük olmayacağını anlattın. sen kafana göre sınıflardan arabalar alıp karşılaştırma yapmaya devam et. ama buraya yanlış karşılaştırma koymak nekadar etiktir orası ayrı. maşallah dilde pabuç gibi ama saygı sıfır!!! ben o çok övdüğün mercedes mclaren ortaklığında kullanılan motorun bmw olduğunu belirtmek için koydum ama anlamanı beklemem hataymış. sen yanlış karşılaştırmalarla çok bilmişlik taslamaya devam et ;)

Bak sevgili kardeşim, ortak arkadaşlarımız var, bugün yarın yüzyüze geleceğiz o yüzden sözlerine dikkat et.Dün geldin siteye, hemen gitmek için bu kadar aceleci olma.Bana ne senin koyduğun McLaren F1'in motorundan, benim yazdıklarım arasında lafı geçti mi McLaren F1'in...İki arabada 2 farklı motor var, konuları işine geldiği gibi çarpıtıp durma.M6 ile SLR'ı karşılaştırmayacağım da SLK'yı mı karşılaştıracağım?Dünyanın neresine gidersen git sana aynı şeyi söyleyeceklerdir, bu iki araba da Sports Coupe sınıfında, yani sınıfları aynı.Geçmişte BMW kullanmış olman seni fanatikleştirip körleştirmesin.Ve tekrar söylüyorum, sözlerine dikkat et ve forumun seviyesini düşürme...

tehtit te var maşallah. tabrik ediyorum kimin forumun seviyesinide düşürdüğü belli. yeni gelmiş olmam senin gibi çarpık bilgi verenlere yorum yapmamamı mı gerektiriyor? yanlışını anladığında başka yönlerden karşındakine saldırmak bence yanlış kaldıki m6 ile slr ı aynı sınıfta olmadığını bilmemen ayıp değil. bu arada ben bmw kullanmış olabilirim ama sen heyecandan okuyamadığın için yorumlarımı anlayamamışsın topiğin konusu olan e90 mı c220 mi de zaten mecedesi seçende beniö ;) bmw fanatikliği yapmıyorum objektif yorum yapıyorum ama slr ı m6 ile kıyaslayarak sen ne yapıyorsun anlamadım.

anlaman için net söylüyorum benim karşı olduğum konu SLR ile M6 aynı sınıf değil. bunu aynı sınıftaymış gibi kıyaslamak doğru değil.

işine gelmediği zaman üyeleri silmekle tehtit etmekte nekadar etik sen düşün ;)

tehtit te var maşallah. tabrik ediyorum kimin forumun seviyesinide düşürdüğü belli. yeni gelmiş olmam senin gibi çarpık bilgi verenlere yorum yapmamamı mı gerektiriyor? yanlışını anladığında başka yönlerden karşındakine saldırmak bence yanlış kaldıki m6 ile slr ı aynı sınıfta olmadığını bilmemen ayıp değil. bu arada ben bmw kullanmış olabilirim ama sen heyecandan okuyamadığın için yorumlarımı anlayamamışsın topiğin konusu olan e90 mı c220 mi de zaten mecedesi seçende beniö ;) bmw fanatikliği yapmıyorum objektif yorum yapıyorum ama slr ı m6 ile kıyaslayarak sen ne yapıyorsun anlamadım.

anlaman için net söylüyorum benim karşı olduğum konu SLR ile M6 aynı sınıf değil. bunu aynı sınıftaymış gibi kıyaslamak doğru değil.

Benimki bir tehdit değil, yüzyüze geldiğimizde bu kadar ufak bir olay yüzünden küskün olmamız konusunda bir uyarıydı.Benim kimseyi silme konusunda bir yetkim yok, forum kurallarına aykırı hareket ettiğini belirtmek istedim sadece.Dünyanın kabul ettiği bir karşılaştırmayı senin kabul edip etmemen de önemli değil, tartışmaya değmez...Sen başlattın, ben bitireyim, büyüklük bende kalsın, sen haklı ol...Çünkü tartışma son derece saçma ve gereksiz bir hal aldı, olay konunun tartışmasından kişisel tartışmaya dönüştü, bu da hiç hoş değil.

İyi forumlar...

GENCLER !!!!! Biliyorum ustume vazife degil ama yasca sizden yasca buyuk oldugum icin karismadan edemeyecegim.... Ya biz Turkler neden tartismayi beceremiyoruz ?!?!?!? Neden her tartisma kavgaya donuyor?!?!?!? Sanki birinizin babasi Mercedes in sahibi, digerinki BMW nin sahibi ! Degermi birbirinizi kirmaya?!?!?!? Yok Mercedes mis, yok BMW imis....... En buyuk Audi bikerem !!!! :)

Benimki bir tehdit değil, yüzyüze geldiğimizde bu kadar ufak bir olay yüzünden küskün olmamız konusunda bir uyarıydı.Benim kimseyi silme konusunda bir yetkim yok, forum kurallarına aykırı hareket ettiğini belirtmek istedim sadece.Dünyanın kabul ettiği bir karşılaştırmayı senin kabul edip etmemen de önemli değil, tartışmaya değmez...Sen başlattın, ben bitireyim, büyüklük bende kalsın, sen haklı ol...Çünkü tartışma son derece saçma ve gereksiz bir hal aldı, olay konunun tartışmasından kişisel tartışmaya dönüştü, bu da hiç hoş değil.

İyi forumlar...

sen benden once yazmissin.:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :good: :good: :good: :good:

dostum biz burada kavga etmiyoruz. ileride de tabiki yüz yüze geleceğiz tanışacağız konuşacağız tartışacağız yorum yapacağız. ama benim dediğim her arabanın bir sınıfı vardır. arabalar bu sınıflarda karşılaştırılır. slr süper spor sınıftadır. bmwnin buna karşılık verecek arabsı m6 değildir. amacım kimseyi kırmak üzmek veya deşifre etmekte değildir. elma ile amut karıştırılmış buna yorum yapmamım neseri yanlış? ama yeni üye olan birisine yeni geldin çobuk gitmeye çalışma gibi davranışla bence daha bi yanlış ;) sen başlattın ben bitireyimde yanlış çünkü karşılaştırmayı sen yaptın bende karşılaştırmanın yanlış olduğunu belirttim. bu mu hata? ben hiç bir forumda gelip geçici olmadım hala bir bmwteam.net müdavimiyim ve onlarca buluşma toplantıya katılıp bilgi paylaştım. daha evvelden bmw kullanmış olmam fanatik olduğum anlamınada gelmez kaldı ki ben hala kendi forumumda bile yeni C CLASS tercihim diyen birisiyim ;)

insanlar bazı konularda karşıt olabilirler ama bu başka konularda hemfikir olmayacakları anlamına gelmez. en azından benim için. yineliyorum amacım kimseyi yalancı çıkarmak, üzmek kırmak değildir. sadece bildiğimi yorumlamaktır.

Geri