sizce mercedesmi bmwmi..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pexmanq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ötesi var mı? :)

repulo_kocsi.jpg

r8 i auto show da inceleme imkanım olmuştu. fotolarınıda çektim ama lap top format yediğinden kurtaramadım. ama iç dış herşeyiyle yani jenerasyon bir araba ve bir çok spor arabanın yerini alabilecek durumda :) havalandırma kanalları tamponları aerodinamiği mükemmel bi otomobil bence :)

r8 i auto show da inceleme imkanım olmuştu. fotolarınıda çektim ama lap top format yediğinden kurtaramadım. ama iç dış herşeyiyle yani jenerasyon bir araba ve bir çok spor arabanın yerini alabilecek durumda :) havalandırma kanalları tamponları aerodinamiği mükemmel bi otomobil bence :)

OFFFFFFFFFFF ! OF ! Desmeyin yarami ! Asigim o arabaya ama o daha farkinda degil :)

1. OPEL ASTRA HB ( En İyi Araba Kendi Arabandır... )

2. BMW 5.30 D :good: :good: :good: :good:

3sorum olacak. Birincisi : Senin mesajlarin altinda bir ucak habire bomba atip duruyor. Soru: Bu ucaga kac bomba sigiyor? Ikinci sorum : O ucaga tup takma imkani varmi? Ucuncu sorum : o ucagi( eger tuplu ise) BMW veya Mercedes ile takas etme imkani varmi?

3sorum olacak. Birincisi : Senin mesajlarin altinda bir ucak habire bomba atip duruyor. Soru: Bu ucaga kac bomba sigiyor? Ikinci sorum : O ucaga tup takma imkani varmi? Ucuncu sorum : o ucagi( eger tuplu ise) BMW veya Mercedes ile takas etme imkani varmi?

Cevap :

1- Tek bomba kullanıyorum..O işi bitince geri dönüyor...Bumerang misali...

2- Kendisi gazla çalışıyor..Piste gelip duruyor ve gaz yükleniyor ;
Hadi koçum, hadi aslanım....Sen yaparsın, sen uçarsın, seni kesseler acımaz v.s...ve uçuş başlıyor...Verdiğiniz gazla menzil doğru orantılı....Özellikle uzun yolda ekonomik...

3- BMW 5.30 D ile takas yaparız...Yanlız benim araçta sol kanatta lokal boya var.Sağ arka iniş takımında da jantı buluta vurduk eğrilme var...Fiyattan biraz düşcez bu nedenle..BMW nin üstüne ne kadar istersin...??

:) :) :) :) :) :)

okadar değil yaw. bence audi son 10 senelik dönemde bmw ve mercedese rakip olabilecek çok hoş modeller üretti. yeni A4 mükemmel bir şekilde geliyor mesela ;) A8 4.2 Q bir s class veya 7 series etmez belki ama yabana atılacak otomobil değil. bak mesela gençlerin çoğu kaldıki bütçem olsa bence s3 seçebilirdim bir 3 series ti veya c class sportcoupe yerine ;)

audi kötü araba değil. Q 7 ve A3 çok güzel. doğru.. ama söz konusu bmw ve mercedes olunca durum değişir.. yeterli param olsa audinin yanından bile geçmem direk bmw ya da mercedes derim. ayrıca Q 7 in neredeyse infiniti nin kopyası...

Audi s6 kullanin, ondan sonra Audi der, baska birsey demezsiniz.....

Geri