sizce mercedesmi bmwmi..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pexmanq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1. OPEL ASTRA HB ( En İyi Araba Kendi Arabandır... )

2. BMW 5.30 D :good: :good: :good: :good:

iki marka da çok iyi.. audi bana göre bmw ve mercedesin yanında adı anılacak bir araba değil..

iki marka da çok iyi.. audi bana göre bmw ve mercedesin yanında adı anılacak bir araba değil..

okadar değil yaw. bence audi son 10 senelik dönemde bmw ve mercedese rakip olabilecek çok hoş modeller üretti. yeni A4 mükemmel bir şekilde geliyor mesela ;) A8 4.2 Q bir s class veya 7 series etmez belki ama yabana atılacak otomobil değil. bak mesela gençlerin çoğu kaldıki bütçem olsa bence s3 seçebilirdim bir 3 series ti veya c class sportcoupe yerine ;)

Audi'nin yelpazesi de hiç fena değil bu arada.

A2,A3,A4,A5,A6,A8,TT,R8...Mercedes ve BMW'den daha geniş bir yelpaze.

Hele ki Q7, bence hem ML serisinden hem de M5'ten çok daha hoş görünüyor, teknik kısmını bilemem...

bencede Q7 X5 ve ML den daha havalı daha karizmatik ve çekici ;)

audinin segmentleri bmw ve mercedese göre daha geniş. a2 ve a5 e rakip olacak bir arabaları yok. gerçi A class A2nin rakibi oluyor galiba... MB de R class a karşı gelebilecek bir rakip bmw ve audide yok :) :) çok karışık bu olay yaw :)

G serisine de rakip yok Mercedes'in, şimdi bir de GL çıkarmışlar...

MB'in G class suv aracı en iyi arazi aracı bencede. buna rakip bmw X6 yı concept çıkardı ama bence G class ağır basacak. gerçi çıkacak X6 teknolojik ve görsellik açısından yeni ama çıkmadan yorumlamak yanlış olur...

bunlar spy fotolar ama kısmet bakalım...

neticede böyle olması bekleniyor. ama G class ayrı bir yeri olan suv...

bmw nin yeri ayrı..
tercihim bmw.

belki ailemde olan mercedes hastalıgından dolayı bıkmış durumdayım...
o yüzden yenilik estetik spor dizayn BMW...

direkt mercedes.. bmwmi audimi diye zaman kaybetmemek, menzile en ivedi yoldan intikal etmek gerek..

Geri