sizce??????

Siz aracınızı nerede yıkatırsınız?

• kendim yıkarım

Oy: 24 42.9%
  • benzinci de yıkatırım

Oy: 7 12.5%
  • oto yıkamada yıkatırım

Oy: 25 44.6%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Kendim yıkarım acil bayram seyran öncesi elim deymemiştir vakit olmamıştır bi koşu yıkamacı arkdş var ona yıkatır getiririm :D ama genelde bana bakar oto yıkama işi

boyle yıkamalara otoparklara çöken çok olur. önce işin bu yönünü hallet. diğerleri fasa fiso

bence edersın bursada benım yıkattığım yer baya bi sakin kalıyor ama genede adam baya para kazanıyorkı dukkanı bastan assağı restore etti.dukkanın arazısını satın aldı.bunlar nerden baksan dukkanı acmanın 10 misli para demek.7-8 yılda bunları yaptığına göre para kazandırıyor.bence mantıklı iş çevren varsa veya cevre edınırım dersen bence aç mantıklı iş baya.

konu başlığını araba yıkama açsam mı açmasam mı diye açbak daha iyi olurdu

Güleryüzlü Araca Kendı Arabası Gibi Bakarak YIkayan Bir Yer Olursa Güzel İş Yaparsınız.Birde Çanakkalede İlaç firmalarının vs. aracları içinde anlasma yaparak güzel para kazanabılırısınız.

bu arada aga78 diye aktif bi üye vardı.. şimdi girmiyo galiba.. o da sizin hesap turuncu ismine bi oto yıkama açmıştı :D foto flan koyuyodu mesela siteden tanıdıklar gidip yıkatıyodu orda.. bende şahsen yıkatırdım orda ama anadolu yakasındaydı orası.. keşke şuan aktif olsa size bilgi verirdi

Sitede çoğu kişi arabasını kendi yıkıyordur herhalde hele evi veya iş yeri buna müsaitse kesin kendi yıkıyordur. Zaten burası arabalarına sevdalı kişilerin yeri. Bende kendim yıkıyorum ama malesef içini yıkıyamıyorum çünkü öyle bir imkanım yok malum site olayları, onun için arada mutlaka kuaföre gidiyor. Sen eğer işini iyi yaparsan mutlaka iş yaparsın. Sadece nereye açacağın önemli ve mutlaka iyi işçilik. Ben yıkamaya verdiğim zaman iki şeye dikkat ediyorum. Neyle yıkıyorlar ve içi ne kadar temiz.
Eğer şu köpük olayını kullanmayıp hatta süngerle yıkarsan içinide iyice temizlersen iş yaparsın. Tabii çökme olaylarını falan bilmem tabii ama illaki bir kaç ay mutlaka zarar edersin o da kesin güçün varsa dene.

Ahmet Altınçubuk

Çanakkalenin nufusu genç kendi nufusunun yanı sıra üniversite sebebi ile 17 - 18 yaş başlangıclı olarak hep öğrenci alıyor. Benim tavsiyem sürücü kursu aç. Çok dikkat etmedim ama zannedersem çanakkalede sürücü kursu sıkıntısı var kurs azsa kurs fiyatları kesin yüksektir.

Yıkama konusuna gelince diğer arkadaşların dediği gibi bende yıkamıcıların bir çoğundan şikayetciyim kendim yıkamaya çalışıyorum ama zaman işte yıkatırsamda 3m gibi hizmeti ve kalitesi yüksek yerleri tercih ediyorum. çanakkale de ise mutlaka kendim yıkarım.

Genelde benzincide, çok nadir kendim.

köye gidersem kendim gitmezsem benzincide yıkatırım daha sonra temizlerim kendim :D bi iç dış yıkama 15 tl alıolar çok para :D

Geri