size göre 4.lük başarımı

Kıyafet ve sunuş eskiye oranla kötüydü ama kankaların birbirlerine oy verdiği bir ortamda 4 ncülük başarı sayılır.

bence yerimiz 2 yada en kötü ihtimalle 3 ü olmalıydık.
ama oylar siyasi işte.performans bi yere kadar...

Seneye türkiyeden Atiye deniz katılmasını isterim

komsu ülkelerin bukadar tutuldugu bi yarısmada 4. olmak gercekten guzel bence

Bence şarkının yarışması olmaz, hele ki bu şartlar altında tam bir saçmalık...Ama yine de katılıyoruz, izliyoruz eğer 1. olmadıysan başarılı olamamışsındır bana göre. Kimse 2. yi hatırlamaz...

hem yarı finalde hem de finalde izlediğim kadarıyla şunu söyleyebilirim: Hadise nin çıplak sesi berbat, tipik popçu sorunu :D ; diğer yandan orkestrayla uyum sorunları var gibi, prova yetersiz geldi sanırım ; ayrıca koreografiyi bu sene kim yaptıysa oda sınıfta kaldı. Allahtan türkler dünyanın dört bir yanını samış, mesajlarla işi kurtarıyoruz ;)

Bence şarkının yarışması olmaz, hele ki bu şartlar altında tam bir saçmalık...Ama yine de katılıyoruz, izliyoruz eğer 1. olmadıysan başarılı olamamışsındır bana göre. Kimse 2. yi hatırlamaz...
:good::good::good:

Ayrıca bende kariograf ve performans olarak başarısız buldum.sertab birinci olduğunda sahnede gerçekten show vardı.hadise çakma shakira ve beyonce gibiydi.üstelik kıyafet berbattı.şarkıyı hepimiz stdyo kaydından dinlediğimiz için canlı performansı kulaklarımızı tırmaladı biraz.

Bence azerbaycan 1. olmalıydı :)
Bende 4. oldugumuza dua edelim performansı hiç beğenmedim ben
:good:Katılıyorum, Azerbaycanın şarkısı 1.liği hakediyordu. Beyaz Show a katıldığı kıyafeti bile daha güzeldi, kim nerden bulduysa bu saçma kıyafeti çözemedim. İlla bi oryantallik yapıcaz her yerde, arap mıyız biz? Ayrıca canlı sesi de felaketti...

bence başarısızlık birinci 387 puan alıyo hadise 4. oluyo 1. nin puanının yarısını bile alamıyo arada uçurum var ayrıca bence şarkı Eurovision a katılabilcek kadar güzel bir şarkı değildi zaten kıyafeti hakkında bişey söylemeye gerek yok albenisi olmayan göze hitap etmeyen bir kostüm son olarakta başarı diyebilmemiz için bence ilk 3 e girmesi lazımdı

Geri