Sport USB iPhone okumama

dr.ilkerozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, usbden iPhone 4 bağladığım zaman "bu aygıt desteklenmiyor" gibi bir uyarı alıyorum. iPodla da denedim, aynı şekilde yazıyor. Sadece sarj ediyor. Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Bu iPhone neye uyumluluk gosterdi ki zaten. Bluetooth kendi apple cihazlarini bile gormuyor bazen. Eger yazilimdan kaynakliysa yapacak bisey yok sanirim.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport USB iPhone okumama

Normalde usbden iphone destekleniyor aracımda böyle.Herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.Servise gösterin yada iphone'un hafızasını biçimlendirin ama boyut olarak hafıza miktarını seçin kaçsa sonra deneyin.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Usb ike ben de samsung telden muzik dinleyebiliorm iphone'da da sorun olmamasi lazim telin bir ayari olabilir samsungda usb depolamayi ac demeden gormuyor cunku arac teli.

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1. Kablonuz orjinal degilse orjinal olanla bir deneyin.

2. Iphone ios surumunuzu guncelleyin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dr.ilkerozel link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, usbden iPhone 4 bağladığım zaman "bu aygıt desteklenmiyor" gibi bir uyarı alıyorum. iPodla da denedim, aynı şekilde yazıyor. Sadece sarj ediyor. Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba?
Kablonuzla alakali muhtemelen.
Orjinal kabloyla deneyin.

dr.ilkerozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar herkese cevapları için öncelikle teşekkür ediyorum. Şu harici olarak gör seçeneğini de deneyip bir sonuca varacağımı sanıyorum.

Şu arabayla gelen özelliklerin böyle sıkıntılar yaşatmasını hiç sevmiyorum, bakalım bir çözüm bulabilecek miyim?

Bu sorunla başka karşılaşan oldu mu acaba?

dr.ilkerozel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese merhabalar,

Ne denediysem fayda etme, bu cihaz desteklenmiyor demekte ısrar ediyor. Ben de sürekli şehirdışında olduğum için arabayı pek kullanamıyorum.

Genelde haftasonları kullanma fırsatım oluyor, servise de o süreyi harcamak istemiyorum. Başka önerisi olan var mı acaba?

Teşekkürler.

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda Sport model ve CD400 var üstünde, usb'den iphone bağladığım zaman hiçbir zaman böyle bir sorun yaşamadım. Ancak sizin sorunla ilgili bildiğim yapılabilecekleri arkadaşlar yukarıda söylemişler. Orjinal iphone kablosu ile denemek ve telefonu yeniden yapılandırmak. Eğer farklı telefonlarda da aynı şekilde sorun devam ediyorsa araçta bir sıkıntı var demektir ve servise gitmekte fayda var.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 aracta da cd400 var ve birisi iphone5 ile diğeride iphone5s ile sıkıntsz baglanıyor cok sükür