Sportive`den OPC`ye geçiş

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan M@honi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok güzel bi çalışma gerçekten özendim..

Sırf sana özellikle yazıyomuşum gibi olucak ama öyle sanma kişisel bişey değil yani ama bu en başta sportive değilmiş;) Normal tek kapı bi astra. Traction Control beyaz zeminli kadranlar yok koltuklar farklı jantlar 4 bijon zaten. Ayrıca arka tarafta disk değil kampana var sis farı yok zaten tam göremesemde aşağıdaki bi cruisela ilgili çizimden 1.7dti olduğu belli Ve aklıma takılan neden arada yük bölmesi gibi bi ayrım var ve neden arka koltuklar yok. Almanyada çok farklı kombinasyonlar var sunroof var ama kapak jant gibi ama bu kadarda değil:D

Yinede Gerçekten helal olsun şu araca bu kadar fazla emek harcayana

Paylaşım için teşekkürler

evet araba Sportive değil Astra Sport Van 1.7 DTI yani arka camları olan bir ticari araç lakin bizdeki versiyonu sportive olduğu için aklımda kalmış başlığı Sportive olarak yazmışım maalesef :(

inanılmaz iş.hayranlıkla inceledim valla.hafta sonu 2 çift compnent bağlamaya çalıştım.her tarafım ağrıyor:D ayrıca daha bitiremedik.yapılan işlemler gerçekten zor.
paylaşım için ayrıca teşekkürler.

inanılmaz iş.hayranlıkla inceledim valla.hafta sonu 2 çift compnent bağlamaya çalıştım.her tarafım ağrıyor:D ayrıca daha bitiremedik.yapılan işlemler gerçekten zor.
paylaşım için ayrıca teşekkürler.

Ahh o arka kapılar:D

araba tek kelımeyle mukemmel olmus ama merak ettıgım arac sahıbı harcadıgı para ve zamana hazır bır astra opc alamazmaydı! belki de bu isi bir anlamda hobi olarak yapan iyi bir opel mühendisi veya calısanıdır

msj yazan arkadaşlara çok tşk ediyorum ayrıca eminimki bu harcanan paraya bir OPC almak mümkündür lakin böyle aşama aşama bu işi gerçekleştirmenin verdiği keyifte bi ayrı

Mahoni resimler güzel ellerine sağlık ayrıca aracın sahibi özellikle yakıt ortalamasının fotoğrafını çekmiş 4 küsür litre. Eğer OPC alsaydı bu rakamın üstüne 10 litre daha ilave edeceğini bildiğinden dolayı, arabasını satıp opc almamış olabilir.

paylasim icin tesekkürler hepsi iyi güzel olmusda bose saund sytem beni bitidi ne harika yapmis be, öyle bir uygulamayi yapabilecek birini bulsam ama yokki sormadigim yer kalmadi ......

Geri