stopları karartiyimmi yoksa kızaratiyimmi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MerifasT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ne renk

• Kullanılan toplam oy
    49
:) ya ciddi bi fikri veren yokmu nasıl yapiim

şu hali en güzeli bence. stop aralıklarına ince krom çizgiler çekerek daha alımlı hale getirebilirsin (ör: 1.sayfadaki zafira b). Stopun en alt ucuna daha kalınca bir şerit çekip bu şeriti arka camın altından devam ettirebilirsin (ör:1.sayfadaki zafira b). Bagaj açma kolunun altına da kalınca bir krom çekebilirsin(örn:1.sayfada ki zafira b de yok ama olsa onda da süper olurdu).

Karartma kızartma olayını photoshopta yapıp beğendiğini uygulayadabilirsin.. Modifiye sitelerinde nasıl yapıldığı anlatılıyor..

Yalnız Ben bu zafiraya hasta oldum :)

bence bi photoshopta dene ben ilk önce photoshopta yapıyorum hangisi hoşuma giderse uygulamaya geçiyorum

tabelacılardan şeffaf kırmızı folyo veya şeffaf siyah folyo temin et pahalı bişey degil bi stopu kırmızı bi stopu da siyah yap:) hangiisi daha çok hoşuna giderse ondan yaparsın
ben kırmızı yapmıştım gayet güzel oluyo istedigin zamanda söküp orjinale çevirebiliyosun

beyaz yerler beyaz kalsın kırmızı yerleri de çok hafiften karart bence ama çok az kapkara olmasın yani...

kırmızı yerleri daha bi kırmızı beyaz yerleride hafif siyah yap gayet şık olur..

folyoları aliim bi denicem büyük iht. şeffaf yerleri bırakcam kalan yerleri siyah yapcam baktım ii olmadı söker atarım :)

Geri