stopları karartiyimmi yoksa kızaratiyimmi ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MerifasT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ne renk

• Kullanılan toplam oy
    49
Tam karartma yerine kırmızı yerlerini siyaha yakın füme beyaz yerleri gri yapsanda güzel dudur tabi alttaki lambada dahil güzel durabilir...arabanın

resim geldi :)

yorumları bekliyorum nasıl yapsam :?
image532nw8.jpg

bence herseyden once o arka camdaki stickerları
arka bagajdaki momo yazısını sökerek..
ve plakanı orjınal haline cevirerek baslayabilirsin modifiyeye..

camdaki yazı zaten şu anda yok ama momo yazısı sökmeye cesaret edemiorum boya kalkar veya iz yaparsa die psata cilaya gitceği zaman sökcem bide plakayaı orj çevir derken kırmızı bandımı kast ettin abi ?

kırmızı bant değilde o plakadaki puntoları kalınlaştırırken hizza tutturulmamış. o da harflerın yapısıyla alakalı. yani 4 harfinin bastığı zemin ile 6 ve 1 ler aynı değil. altına bi kitap tutarsan anlarsın ne demek istediğimi. ama o da zor geri donusumu olmayan bır modifiye olmuş. ancak yeni plakalar. momo yazısını da saç kurutma makınasıyla ısıtıp cıkarırsan sorun olmaz. sonra gaz yagı veya benzınlı bir bezle silebilirsin. bu tip stickerlar ılerde sorun teskil eder. gri de ne kadar bılmıyorum ama çıkarttıgında diğer boya solmuş ama sticker ın oldugu yer orjınal renkte kalmış olur. o yuzden yapmayın boyle seyler.

ki bence kırmızı şeritte sokulebilir. neden dersen arac gri renk. kırmızı biraz goze batıyor. mavi gri uyumu daha iyi sanki. hem yasal değil bu kırmızı şerit.

cam filmi en hayırlı modifiye olmuş bu arabada.

kırmızı bant değilde o plakadaki puntoları kalınlaştırırken hizza tutturulmamış. o da harflerın yapısıyla alakalı. yani 4 harfinin bastığı zemin ile 6 ve 1 ler aynı değil. altına bi kitap tutarsan anlarsın ne demek istediğimi. ama o da zor geri donusumu olmayan bır modifiye olmuş. ancak yeni plakalar. momo yazısını da saç kurutma makınasıyla ısıtıp cıkarırsan sorun olmaz. sonra gaz yagı veya benzınlı bir bezle silebilirsin. bu tip stickerlar ılerde sorun teskil eder. gri de ne kadar bılmıyorum ama çıkarttıgında diğer boya solmuş ama sticker ın oldugu yer orjınal renkte kalmış olur. o yuzden yapmayın boyle seyler.

ki bence kırmızı şeritte sokulebilir. neden dersen arac gri renk. kırmızı biraz goze batıyor. mavi gri uyumu daha iyi sanki. hem yasal değil bu kırmızı şerit.

cam filmi en hayırlı modifiye olmuş bu arabada.

harfelr konusnda haklısın abi app bastırcam en kısa zamadna yazıyıda en kısa zamdan sökceğim teşekkürelr :good:

arka camdada film var sanırsam ama kesinlikle karart bence hatta camın filminide onla aynı tonda karat süper olur diye düşünüyorum

vlla camlar orjinal siyah cam :) aldığımzda vardı bende o düşüncedeyim

bence kırmızı yap fren lamban ve altta görünen iki stopun daha var hepsi siyah olmaz ama kırmızı çok hoş olur
birde arka bagaj ucuna krom alırsan daha bi güzel olur

Geri