Su birikintisi ve Corsa C...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaanrevan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla bugun farklı yoldan gittim baktım ki o yolun da sonuna bi android araba park etmiş. Mecbur geri döndüm, tekrar daldım suya. Çok yavaş bi şekilde.

Tek yan etkisi şuan frenler ötüyor. Hiç ötmezdi. Uğultu şeklinde... UIIIIII gibi bir sesle.

Neden yapabilir? Hatta bugun el frenini indirdim 50 mt. duz yolu gittim sonra rampa aşağı iniyorum araba 1.viteste dikkatimi çekti gaza basacam tam baktım ötüyor. Ayağım frende falan değil halbuki.. :) Dedim yapacak bişey yok. Yarın yine farklı yolu deneyeceğim aynı yoldan geçermiyim bilmem...

Ama adamlar pejo 206 ile magane ile ve en güzeli de şahinle geçiyorlar. Corsa neden geçmesin? :D

Platinlere su gelirse araba çalışmaz diye biliyorum platinler kuruyana kadar...

Alperde gereken açıklamayı yapmış Kaan da yolu değiştirmiş pantolonun paçalar ıslanmaktan kurtulmuş pistonlar eğilmemiş!!!:) olay bitmiştir:)

Abiiim Sen Yaşıyormusun yaaaaa :D :D

Yanlışın olmasın Kaputu açtıgın mandalın hizasından alıyor Havayı..???

Son düzenleme:
Yaşıyoruz be Alper Forumdayız devamlı:) trigeri değiştirdim en son bi yaramazlık yok:) keskinler elektroniğe uğrayacağım en kısa zamanda...

Abiiim Sen Yaşıyormusun yaaaaa :D :D

Yanlışın olmasın Kaputu açtıgın mandalın hizasından alıyor Havayı..???

bende kaç tane benzlinli corsa c gördüm kaput mandalının orda küçük bi hazne var ordan alıyor

Geri