Takas yapayımmı?

Estağfurullah, özür dilenecek bir durum asla yok. Burası neticede bir forum, fikirlerimizi paylaşmak, tartışmak için burdayız. Tansiyonun düşüp kahkahaların atıldığı gibi, yükselip gerildiğimiz anların da olması normaldir.

Hazır tansiyon düşmüş :) Bende birazcık sana bulaşayım :D Övüp övüp bitiremediğimiz Laguna'nın çarpışma testi sonuçları :D Dacia logandan daha düşük ;) 2,5 yıldız... İşte ben binmem hocam hiç kimseyede tavsiye etmem...

http://www.euroncap.com/tests/renault_laguna_1997/21.aspx

Dengi Vectra B olduğundan sorun yok, hemen hemen aynı puanlara sahipler kaldı ki Passat B5 de o civarlarda bir puana sahip :D birde E36 BMW ye ne demeli :D 15 puanı vardı yanlış hatırlamıyorsam, laguna ilk kasa biraz zayıftı ama Laguna II de rekor kırdılar , edinilen e yüksek euro ncap puanı, ama o kasayı da çok beğenmiyorum, şasi bi yana o mükemmel :D

yol tutuş olarak şef, 130 ile kaza yapıp canlı kurtulan tofaş sürücüsü bir tek dayımdır sanırım, o da aracın arkasını kaydırıp tarlaya girmişti :D

yol tutuş olarak şef, 130 ile kaza yapıp canlı kurtulan tofaş sürücüsü bir tek dayımdır sanırım, o da aracın arkasını kaydırıp tarlaya girmişti :D

büyük dayım var 3m bariyer biçti otobanın alt tarafında kömürlüğe arkası üstüne düştü. 150 km hızla :D polis cenazeler nerde diye aranmaya başlamış. 3 kişide sağ çıktı sadece patronunun oğlunun 2 diş bir ayak birde kol kırık..ç :D

Herkese teşekkiürler. Vazgeçtim Astra ya devam

Geri