Talihsizlik ufak ama etkili

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün ışıklardan kalktıkdan sonra 50 60 m tahmini gittikden sonra maddi hasarlı biz kazaya karıştım benim ufaklık fazla seri olduğu için duramadım ve sonuç ortada

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0308.webp
    Fotoğraf0308.webp
    59.2 KB · Görüntüleme: 223
  • Fotoğraf0309.webp
    Fotoğraf0309.webp
    57.1 KB · Görüntüleme: 194
  • Fotoğraf0310.webp
    Fotoğraf0310.webp
    61.9 KB · Görüntüleme: 188
  • Fotoğraf0311.webp
    Fotoğraf0311.webp
    39 KB · Görüntüleme: 176
  • Fotoğraf0315.webp
    Fotoğraf0315.webp
    54.8 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleme:
abi gecmis olsun bu camili karaman yolu degil mi ? ben 4 sene giip geldim bu yolda eski kanal boyunda da sayisiz kaza gordum hatta bilmem hatirlarmisin bu yolda buyuk kirmizi mercedes belediye otobusu bile kaza yapmisti bi tane bora direge sarilmisti..... iyi bilirim yani :D

evet karaman yolu abi hatırlamam mı o kazaları bir yenisinide bugün 2 de çok saçma sapan kaza olarak ben yaptım en arkada olan benim kimsede bir şey yok tek bende maddi hasar var

gecmış olsun abı

çok geçmiş olsun, en büyük şanssızlığınız pick-up'a çarpmanız olmuş, normal bir araç olsaydı daha hafif atlatırdınız kesin. hayırlısı olsun inşallah tekrardan geçmiş olsun

geçmiş olsun ,Allah beterinden korusun.

çok geçmiş olsun, en büyük şanssızlığınız pick-up'a çarpmanız olmuş, normal bir araç olsaydı daha hafif atlatırdınız kesin. hayırlısı olsun inşallah tekrardan geçmiş olsun

Katılıyorum..Normal araç olsaydı en azından altına girmezdi araç hasar daha az olurdu..Geçmiş olsun..

Geri