TARİHİ AN! VW'in Ceo'su fuarda Hyundai'yi inceledi.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallahi ben ilk önce cebimdeki paraya bakarım daha sonra o paranın alabılecegı arabalara bakarım en begendıgımı alırım ... begenmedıgım bır arabayı almam emınım kı forumdakı vatandaslarda almaz... eger bır arabaya 50-60 bın tl para verıyor ısek arabadan ındıkden sonrada söyle bır donup bakılcak tip i olmalıdır , benım sahsı fıkrım budur... begenmedıgım araba ısterse 500 hp olsun para verıp kapıya koymam acıkcası

abi ne hayranlığı sen yapma bari beni hiçmi tanımıyorsun bmwleri azmı yerden yere vurdum burda..
yok abi hyundailede çin mallarını bir tutma adamlar 10-12 airbagden aşağı koymuyorlar yeni nesil araçlarına ve hepsi ncapden 5 yıldız alıyor ayrıca bir sürü güvenlik sistemleride cabası..
Geçenlerde burada takla atmış 2010 model 2000 km de olan bir Hyundai topladılar, keşke o aracı görseydin. İsterse araçta 500 tane airbag olsun, açılmadıktan sonra kaç yazar ki? (malüm her kazada airbagler açılmıyor, aracın kaza sırasında darbe aldığı yer önemli)

Vallahi ben ilk önce cebimdeki paraya bakarım daha sonra o paranın alabılecegı arabalara bakarım en begendıgımı alırım ... begenmedıgım bır arabayı almam emınım kı forumdakı vatandaslarda almaz... eger bır arabaya 50-60 bın tl para verıyor ısek arabadan ındıkden sonrada söyle bır donup bakılcak tip i olmalıdır , benım sahsı fıkrım budur... begenmedıgım araba ısterse 500 hp olsun para verıp kapıya koymam acıkcası

bak işde buna saygı duyarım kişisel bir tercihdir.. :) ama yeni kasa .30 çok güzel yani dönüpde bakılıcak araba..

497.jpg

Hyundai-i30-2013-1-595x446.jpg

hyundai-i30-2012-live-in-Frankfurt-1.jpg

bak işde buna saygı duyarım kişisel bir tercihdir.. :) ama yeni kasa .30 çok güzel yani dönüpde bakılıcak araba..

497.jpg

Hyundai-i30-2013-1-595x446.jpg

hyundai-i30-2012-live-in-Frankfurt-1.jpg

evet , yenı i30 un kasası kendıne özgü benzersiz olmus gercekden özellıkle arka kısmı çok şık olmuş , ben bır oncekı kasasıyla astrayı karsılastırmısdım fakat yenısı guzelmıs

Geçenlerde burada takla atmış 2010 model 2000 km de olan bir Hyundai topladılar, keşke o aracı görseydin. İsterse araçta 500 tane airbag olsun, açılmadıktan sonra kaç yazar ki? (malüm her kazada airbagler açılmıyor, aracın kaza sırasında darbe aldığı yer önemli)

doğrudur abi şimdi burda hyundainin avukatlığını yapıcak halim yok deminde dedinya ne kadar çok köfte o kadar çok ekmek.. paramız olsa mercedes alır hiç bir markaya bakmayız burdada gönül isterki devamlı mercedes volvo saab rollyce rollyce jaguar gibi kusursuz mükemmel araçları paylaşalım .. :)

benim tek demek istediğim şudur hyundai çok yol katetti ve çok ilerledi öyleki vw nin ceo su ki adam mühendis bir adam zamanında gençken vw deki bmw deki bir çok aracın yapım aşamasında imzası bulunan boş olmayan bir adam bu adam çıkıp hyundai bunu nasıl yapmış biz bunu yapamayız bmw bunu yapamaz diyorsa bu adamda boş bir adam değilki boşu boşuna kameralar önünde koskoca dünyanın en büyük ve kalabalık araba fuarında bunu lafı desin..

bana göre hyundai artık dünyanın en büyük markalarından biri oldu bunu biz kabul edelim yada etmeyelim bu böyle.. amerikada bile yok satıyorlar.artık amerikan dizilerinde bile bolcana hyundai görür oldum..

fuarda neden böyle reklama malzeme olmuş bunlara para mı yedirmişler:)
çok beğendiyse alır vw fabrikanın bi tarafına dağıtıp parçalayıp bakarlar içinde ne var ne yok..

fuarda neden böyle reklama malzeme olmuş bunlara para mı yedirmişler:)
çok beğendiyse alır vw fabrikanın bi tarafına dağıtıp parçalayıp bakarlar içinde ne var ne yok..

Kesinlikle katılıyorum ilk sorulması gereken soru aslında bu, bana da epey saçma geldi ki yakalanmış bir hali de yok baya bir çekmişler adamın burnunun dibinde.

Ayrıca hangi mekanik parçaya baktı ki sessizliğine hayran kaldı onu da anlayamadım benim gördüğüm bir ayarlanabilir direksiyona baktı, ışıklı makyaj aynasına baktı bir de binmeden önce kapının içinde bir şeylere baktı, bunlar da pek gürültülü çalışmaz hani.

Son olarak ta i30 ve yeni çıkan hyundainin diğer kasaları bana fazlaca kıvrımlı ya da oynak diyelim öyle geliyorlar, sanki kıvrımlı hatları biraz abartmışlar gibi o yüzden belki de bana görsel olarak oturaklı gelmiyorlar, bu tamamen kişisel beğenimle alakalı bir yorumdur. Blue ve elantrayı test ettim, ben hala o parayı hak etmediklerini düşünüyorum. Blue dizel için 44100 dediler yahu : )

Ayrıca hangi mekanik parçaya baktı ki sessizliğine hayran kaldı onu da anlayamadım benim gördüğüm bir ayarlanabilir direksiyona baktı, ışıklı makyaj aynasına baktı bir de binmeden önce kapının içinde bir şeylere baktı, bunlar da pek gürültülü çalışmaz hani.

uğur kardeşim o adam zaten ondan vw ceo su..
senin izlediğin kaba taslak bir klip o adam o arada bir sürü şeyine bakmışdır senin benim göremiyceğim ince tricklere bakmışdır..
sen ben o arabanın elimizde büyüteçle dibine girsek göremiyceğimiz yerlerine bakmışdır.. görsekde anlamıycağımız yerlerine bakmışdır..
bu insanlar 60-70 yaşlarına gelmişler bu yaşlarınada barda sazda gezerek gelmemişler o adam vw nin ceo su olmuşsa ömrünü bu alanda çürütmüşdür hayatını adamışdır adamın gecesi gündüzü mühendislik araba yapımı olmuşdur izin verde adam senin benim göremediğimiz anlayamadığımız bazı şeyleri anlasın görsün yoksa bizden ne farkı olucak adamın..

bu adamın amacı ne???
sözleşmeli personelmiymiş süresi dolmak üzerede hyundai ye mi yaranmaya çalışyor :D ona ceo yaparlarmı falan düşüncesiyle

uğur kardeşim o adam zaten ondan vw ceo su..
senin izlediğin kaba taslak bir klip o adam o arada bir sürü şeyine bakmışdır senin benim göremiyceğim ince tricklere bakmışdır..
sen ben o arabanın elimizde büyüteçle dibine girsek göremiyceğimiz yerlerine bakmışdır.. görsekde anlamıycağımız yerlerine bakmışdır..
bu insanlar 60-70 yaşlarına gelmişler bu yaşlarınada barda sazda gezerek gelmemişler o adam vw nin ceo su olmuşsa ömrünü bu alanda çürütmüşdür hayatını adamışdır adamın gecesi gündüzü mühendislik araba yapımı olmuşdur izin verde adam senin benim göremediğimiz anlayamadığımız bazı şeyleri anlasın görsün yoksa bizden ne farkı olucak adamın..

Hakan bey muhakkak dediğinizde haklısınız tabi ki bizler gibi değildir, lakin videoda gördüğüm kadarıyla ( belki daha da fazlasını incelemiştir ) yorum yapıyorum. Ben mekanik parçalar deyince daha da fazlasını bekledim ne bileyim süspansiyon sistemi vs. gibi.

Videoda dikkatimi çeken bölüm ise vw ceo su aracın sürücü kapısına yönelirken tampon ile kaputun birleştiği bölümü eliyle kontrol ederek geçiyor bakmıyor bile, muhtemelen o bölgede yapılan işçiliği kontrol etmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri