Teste göre lastik tercihiniz ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan M@honi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Yaz Lastiği

• Uniroyal - Rallye 550 (W)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    183
Ne olursa olsun hatta ben kullanmıyorum ama ankete Lassa da dahil edilmeliydi. Çünkü Lassa eski Lassa değil. Hemde yerli malı yurdun malı. Snoways 2 gibi kaliteli kış lastikerinin yanında çok kaliteli yaz lastikleri de var.

ee
w ler daha pahalı değilmi elinde kaldı diyemi h fiyatına satıyo

potenza bende var ses yok fazla rahatsız edici sadece karda çok kayıyo eninne çizgiden çok dkinie çizgi var odnan
Evet elinde kaldığı için o fiyata satmaya çalışıyor yoksa aslında 285 lira civarında bir fiyatı var, Premium Contact 2nin de çizgileri dikine, bir çok lastik aynı tip desen kullanmaya başladı zaten. Desen kadar hamurunun niteliği de önemli, kimisi yağışlı havada çok kötü performans veriyor, kuru hava çok önemli de değil hepsi aşağı yukarı aynı performanstalar ama yerler bir ıslandı mı o zaman lastiğin önemi o kadar önplana çıkıyor ki... o nedenle kesinlikle dikkat edip marka seçmek lazım.

michelin dedigin en çok energy lastiği satılıyo ve düşük sınıf lastik

pilot prmicay falan iyi sadece

bende michelin hakkında ne kadar ii yorumlar duyduysam bi o kadar da kötü yorumlar duydum en çok şikayetçi olunan konu da lastiğin ömrünün az olması performansını kısa sürede kaybetmesi imiş tabi ben söleyenlerin yalacısıyım

Yokohama c drıve kullandım .Çok konforlu bir lastik.Yumuşak olduğu için virajlarda arabayı fazla yatırıyor.Ama kasislerden geçerken ne ses ne de sarsıntı hissediyorsunuz.ol tutuşu da çok iyi.Bunun la beraber fiyatı çok uygun.Konfor isteyanlare tavsiye ederim

çok güzel bir anket olmuş gerçekten. bende tam 4 lastik alayım diye düşünüyordum. er300 turanza da karar kıldım. ama biraz daha araştıracam. burda 4 tenesine 600 ytl istediler 6 ay vadeli sizce nasıl fiyat uygun mu?

bu lastik konusu "yumurtamı tavuktan çıkar tavukmu yumurtadan çıkar" meselesine dönüşmüş.

ya iki kere işaretleme şansı olsaydı iyi olurdu önler brigestone turanza arkalar michelin primacy :)

Geri