Teste göre lastik tercihiniz ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan M@honi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Yaz Lastiği

• Uniroyal - Rallye 550 (W)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    183
Paylaşım gerçekten çok güzel....Daha önce SEMPERİT marka A clas bir lastik kullandım inanılmazdım piyasadaki pahalı lastiklerle aynı kalitede ama daha ucuzdu.Şimdi üretimi durdu sanırım!!!Şimdi kullandığım lastik ise lassa impetus2 şimdilik gayet memnunum karda bile test etme şansı buldum gayet başarılıydı.diğer lastiklerde kaliteli tabi onlarada lafım yok :) sadece kullandığım bildiğim ürünleri paylaşmak istedim....

yokohama var üstünde ve çok memnunun yol tutuşu süper..! goodyear lastik fabrikasında lastik imalatında 6 ay çalışmış biri olaraktan söylüyorum lastiğin sidewoll ekleri süper liner'sız lastik depodan seçerek aldım yaklaşık 25 dk depoda lastikleri teq teq inceledim seçtim ..! :)

Nokian kullaniyorum, memnunum

Eski arabamda Michellin F1 Sport (ZR) serisi lastik wardı we harika yol tutuyodu simdiki arabamda Continental war hiç memnun deilim ama lastikler biraz bitik belkide ondan we yakın zamanda tekrar alıcam we yine michellin den wazgecmem..

benimde aracımda fabrika çıkışı Bridgestone - Turanza lastikler vardı.ıslak zeminde de kuru zeminde de memnundum.ama lastik gürültüsü biraz fazla idi.lastiklerimi daha sonra değiştirdim ,pirelli p 7 aldım.testten farklı çıkmış ama pirelli bridgestone den daha sessiz geldi bana.bununda ıslak performansı ii.havalar ve yollar kurusun,diğer özelliklerinede bakacam.

konu canlanmış bende yazayım dün bridgestone turanza er300 aldım aklımda çok başka lastikler vardı aslında ama kimisinin ölçüsünü bulamadım kimisinin üretim tarihi eskiydi artık üretilmiyordu vs. vs. sebeplerden dolayı tanesi 125 ytl den 4 tane turanza aldım biraz sert bir lastik ama mükemmel bir yol tutuşu var özellikle frenlemelerde bariz hissediliyor daha lastikle 50 km yapmış olmama rağmen çıkıpta otobanda deneyim dedim gerçekten performansı beni etkiledi almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim aslında gönlümde potenza G3 yatıyordu ama üretimini durdurmuşlar piyasada da hep 2006 yılının lastikleri vardı vazgeçtim turanza aldım iyide yapmışım yağmurlar yağsında bide ıslak zamindeki performansını deneyeyim

Su an michelin kullanıyorum energy bend degıstırmeyı dusunuyorum ama tanesi 175 fln sanırım.

Geri