Teste göre lastik tercihiniz ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan M@honi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Yaz Lastiği

• Uniroyal - Rallye 550 (W)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    183
Bir yıldır (18.000km) Continental - Premium Contakt 2 (195/60/15H) kullanıyorum.Yolu kavraması ve frenajı mükemmel.Hem ıslak yolda hem kuru yolda mükemmel performans veriyor.

Su an michelin kullanıyorum energy bend degıstırmeyı dusunuyorum ama tanesi 175 fln sanırım.

en yüksek fiyat olarak 150 ytl aldım 130 a 140 a veren yerlerde var ama sırt desenini beğenmediğim için almadım

w olsun yeter, gerçi okadar hızlanıcak bi arabamız yok ama:D

geçenki yağmurda denedim turanzaları 10 numara üstündeki su tahliye kanalları çok işe yarıyo girdiğim su birikintilerinde arabada hiç yığılma olmadı

adrenalin deneyen var mı peki

benim arabada 1 aydır bri ad re001 potenza 225 50 16 var..

mevsimden dolayı isla kuru test imkanım oldu.

biraz fiyatlı(400)ancak ıslak kuru güven veren bir lastik.
içeriye de az ses alıyor.
ben arabayı aldığımda michelin vardı.değiştirince her açıdan
farkı hissettim açıkçası:)
potenza serisi çok başarılı ...

michelin prmaciy 195*60*15 h deseni varmı arkadaşlar fiyat bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim 2000 astraya

michelin prmaciy 195*60*15 h deseni varmı arkadaşlar fiyat bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirse sevinirim 2000 astraya

maalesef 195-60-r15 için sadece energy modelleri var michelinde oda primacy ye hiç benzemiyor

sitelerinde var diyor ama, tr'ye mi getirmiyorlar acaba?

birçok lastikçiye sordum da maalesf yok mesela goodyear excellence nin 196/60/r15 ide sitesinde gözüküyo ama piyasada hep 65 yanak var herhalde kaldırmışlar üretimini 205 olsa seçenek artıyorda

Geri