torpido gözü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 06onur006
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çıkmacılarda bulamazsan bile sonuçta plastik parça bişeyler uydurulabilir.

kardeş bende de kırıktı..
parça treninden aldım
hemde orjinal ürün
adamları ara.. sitede yok ürün ama ellerinde var... çok ucuz hemde ... yanılmıyorsam 20 tl idi...
takması da çocuk oyuncağı..

Benimde kırıkdı dert edecek bir sey degil parcacıdan 10 TL aldım. Bakım esnasında usta iki dakika degiştirdi..

kardeş o kollar takılacak gibi birşey değilki torpido kapağiyla bitişik kırıldı yani benimkisi ancak yapiştirmak lazım kırık yerinden dediğini anlıyamdım ben :( ikili kollar varya sağda solda o mevzu benimkisi biri torpidonun içinde kaldı diğeride kırıldı
çok tşk ederim çok sağol sorun buymuş ben değişebileceğini bilmiyordum oradaki plastik kollar tamamen değişebiliyormuş meğer aydınlattiğin için tşk ederim

kardeş bende de kırıktı..
parça treninden aldım
hemde orjinal ürün
adamları ara.. sitede yok ürün ama ellerinde var... çok ucuz hemde ... yanılmıyorsam 20 tl idi...
takması da çocuk oyuncağı..
bilgi için çok tşk ederim çıkmacıya bakıcam yarın :)

arkadaşlar bu parçaları nereden nasıl alabilirim.Tekirdağda ikamet ediyorum.nerden bulabilirim acaba

arkadaşlar bu parçaları nereden nasıl alabilirim.Tekirdağda ikamet ediyorum.nerden bulabilirim acaba
Opel yedek parça bayilerinde bulabilirsin. İnternetten satış yapan yedek parça sitelerinde de olduğunu söyleyen arkadaşlar var. Nasıl kolayınıza gelirse...

İyi günler.

ben hallettim aldım yenisini 14 tl tuttu kendim değiştirdim çok ta kolaymiş saolun.. :D

Geri