Torpido Temizliği Mucize!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akın27
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok abicim nerdee,diyarbakırda vatan millet+ekmek parası aşkına görev yapan memurum.

deneyelim gerçekten umarım işe yarar
sağol

Ben kullandım bı kac kez hatta baya oldu suan kullnmıorum ama parlaklık olarak guzel yapıo fakat acısı ılerde cıkar arkdslar benden solemsı..sadece aracı satcagınız zamn yapın derım resmen omrunu kısaltıo kullndgnz parcaların

Ben öncelikli olarak parlaklığı için kullanmıyorum,siyah aksamlardaki kirlenme ve çıkmayan lekeler için yenileme sağladığı için kullanıyorum.Torpidoyu yada diğer bütün siyah aksamları bu kadar güzel temizleyen bişey nasıl ömrünü kısaltır anlayamadım!!

Ben öncelikli olarak parlaklığı için kullanmıyorum,siyah aksamlardaki kirlenme ve çıkmayan lekeler için yenileme sağladığı için kullanıyorum.Torpidoyu yada diğer bütün siyah aksamları bu kadar güzel temizleyen bişey nasıl ömrünü kısaltır anlayamadım!!
içindekı katkı maddesı..yıne tercıh sızın tabı..

Eşref kardeş sağol ama şöyle söylim,koltuk kenarındaki siyah bölümler varya eski ve ömrü kısalmış gibi duruyodu bezi uyguladım yeni gibi duruyo.Yani zaten eski ve ömrü bitik gibi göründüğü için kullanıyorum.Zaten bir kere kullanınca uzunca bir süre gidiyor.Hergün kullanmama gerek kalmıyor yani.Yinede sağol.

Eşref kardeş sağol ama şöyle söylim,koltuk kenarındaki siyah bölümler varya eski ve ömrü kısalmış gibi duruyodu bezi uyguladım yeni gibi duruyo.Yani zaten eski ve ömrü bitik gibi göründüğü için kullanıyorum.Zaten bir kere kullanınca uzunca bir süre gidiyor.Hergün kullanmama gerek kalmıyor yani.Yinede sağol.
Anladım bız arkdslarla test ettık o acıdan fazlası zarrlı opellerımızede zarrlı olmasın dıe yazdım bı aralar sut sılıkon falan yaptırıoduk yanı sonucları cok ıı ama sonradan cıkartıo.ondan fazla kullnmylım derım ben bole malzemlerı..

o bezleri bende görmüştümde ii değildir die almamıştım bi ara alıp deniim

Eyvallah,dediğim gibi hergün kullanmıyorum.Ayda 2 kez filan oda yetiyor zaten.Gerçi üzerinde herhangi bir uyarı filan yok,bildiğimiz ıslak mendilin oto için olan versiyonu.Sadece cama ve direksiyona uygulamayın diyor.Oda kayganlık oluşturabilir ihtimaline karşı sanırım güvenlik açısından.Arkadaşların memnun kalcağından emin olduğum ve uygulayıp test ettiğim için paylaştım.

Geri