Torpido Temizliği Mucize!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akın27
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu arada bana mirayın pazarlamacısımısın diye takılmışlardı,sanada karşı firmadamısın diye takılabilirler eşref kardeş!!:)

Bu arada bana mirayın pazarlamacısımısın diye takılmışlardı,sanada karşı firmadamısın diye takılabilirler eşref kardeş!!:)
:D:D olabılır kardes baklım artık dıceklermı..

arkadaşlar vazelinde müthiş parlatıyor ama zararlı bu bezin bileşenleride vazelin yada onun gibi zararlı maddelerden olmasın sonra pişman olmayalım...

konu için teşekkürler fakat akın bey lütfen imza kısmınıza soy adınızıda ekleyin form kuralları gereği ;)

Vazelinde kullandım ancak istediğim temizliği ve kalıcılığı alamadım.Daha öncede dediğim gibi ben temizlik ve yeni gibi yaptığı için kullanıyorum.Ama parlaklık,kalıcılık ve toz tutmama konusundada çok başarılı.Bir kere kullanıyorum,daha sonraki tozlanmalarda bezle temizlik yapıyorum.

evet yaa temizliyorum 1 gün parlak ertesi gün yine mat bulabilirsem alayımda bi deneyim

Akın mega dan mı aldın carrefour dan mı.?

süt gibi olanlar dışındakiler bir süre sonra plastiği çatlatır. haberiniz ola.

İkisindende değil ama sanırım alışveriş merkezleri ve marketlerde bulabilirsiniz.Çatlatır diyen arkadaşlara bilgi amaçlı söylüyorum,arkadaşlar bu bir sıvı,katı uygulanan yada dökülen bir madde filan değil bildiğimiz ıslak mendil.Başınada oto yazmışlar olmuş oto temizlik mendili.Ayrıca çatlatır demek yerine harbiden ben denedim çatlattı yada zarar verdi şeklinde tecrübesi olan arkadaş varsa paylaşsınki istemeyerekte olsa bende bırakayım...

Son düzenleme:
Geri