Türkiye'deki ilk Astra Twintop 1.6 Turbo

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Phenomen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1.6 Turbo motoru kullanan arkadaşlar var forumda.. Özellikle gtc lerin sayısında artış var. Ben duymadım bu zamana kadar..

zaten astra hb , sedan , twintop , gtc kasa bazında cok benzer iç ve dış aksesuarlar aynıdır. İçinizi rahat tutabilirsiniz bence..

Ayrıca sahibinden.com tarzı sitelerde cok fazla keyfi satılık araç var.. hani siz tamam alıyorum desenizde satmıycak bircok insan var.. çok aldanmayın derim..

Bende beğeniyorum twintopları.. siyah yada füme olucak iç döşeme kırmızı olucak geziceksin püfür püfür :D

Motordan ziyade özellikle tavanla ilgili benim endişem. Su kaçırma-ses yapma-ısı geçişi gibi...
Ben metro mavisi aldım, döşemeler de siyah deri :)

Motordan ziyade özellikle tavanla ilgili benim endişem. Su kaçırma-ses yapma-ısı geçişi gibi...
Ben metro mavisi aldım, döşemeler de siyah deri :)

Tavan normalde sızıntı yapmıyor ama araba yıkatırken basınçlı su tutulduğunda ön-arka cam aralarından ve camın tavanla birleştiği yerlerden bir miktar su içeri girebiliyor. Ama yağmur kar gibi durumlarda hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanacağına eminim.

Güle güle kullanmanızı dilerim.Allah kaza bela vermesin çok harika...

Allah kaza bela vermesin.Gercekten yanıyo araç.Enjoy paket olan sanırım dimi yol bilgisayarı tek düzenek gördüm de?

Cosmo paket. Türkiyeye sadece cosmo giriyo zaten bu araç ama anlamadığım bir şekilde benim aldığım yılda gelen twintopların normal 1.6 motorlu seçeneklerinde grafik bilgi ekranı gelirken turbo modellerde benimki gibi ekran geliyordu. Bu sene nası olduğunu DrCS den öğrenicez artık :)

Cosmo paket. Türkiyeye sadece cosmo giriyo zaten bu araç ama anlamadığım bir şekilde benim aldığım yılda gelen twintopların normal 1.6 motorlu seçeneklerinde grafik bilgi ekranı gelirken turbo modellerde benimki gibi ekran geliyordu. Bu sene nası olduğunu DrCS den öğrenicez artık :)

Valla ben de bilmiyorum nasıl olacağını. Arabayı bayiden var olan bütün opsiyonlarıyla istedim. Onlar da xenon paket ve opc line paketleriydi. ıds plus istedim ama trye gelen twintoplarda yokmuş anladığım kadarıyla. GTClerde açıkmış o opsiyon. 3 yıldır sadece cosmo paketiyle geldiği için oluşan farklılıkların tek mantıklı açıklaması cosmo donanımının da zamanla değişimi. Gelince öğrenicez hep beraber :)

yanılmıyorsam ids plus ı standart donanıma eklediler twintoplarda. çok keyifli bi opsiyon :)

Twintoplarda zamanla tavandan ufak tefek ses geldiğini duymuştum. Malum Ankara'nın yollarıda malum. Dikkatli olmak lazım.

Geri