Turuncu T20 için tavsiye...

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Turuncu T20 için tavsiye...

06tha91 link' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-ampul-br0403060-t20-park-ampul-cift-duy-orange-103733108/detay/
bunlar bugün benim elime ulaştı akşam üzeri taktım ama sağlıklı olduğu konusunda henüz bi fikrim yok ama bunları yanlış hatırlamıyorsam forumda gördüm ebay'den sizin aldığınızıda forumda görmüştüm ama 1 hafta beklemeye sabredemeyeceğimden burdan almıştım şimdi diyorum ki Allahtan burdan getirtmişim

bundan almayı düşünüyorum ama 10 tl lik ürüne 5-6 tl de kargo vermek zoruna gidiyor insanın

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

normal farlarda beyaz ampul kullanmak suç mu peki?görüşü etkiliyor mu?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
normal farlarda beyaz ampul kullanmak suç mu peki?görüşü etkiliyor mu?

Göz almadığı için kesinlikle suç değil ve muayeneden de sorunsuz olarak geçiyor. Beyaz ampul dediğimiz şey kabaca: bildiğimiz sarı ampulün dışının mavi katman ile kaplı olmasıdır... Far ayarlarında bir anormallik yok ise karşıdan gelen kişiyi asla rahatsız etmez.

Ancak:

Yağmurlu havalarda; beyaz ampul, ışık hüzmesinde çok az sarı barındırdığı için aydınlatma kalitesi biraz zayıf. Normal havalarda da sarı ışığa göre biraz zayıf kalıyor. Sürekli  ş. dışı gece yolculuğu yapan kişiler için pek tavsiye etmem ama benim gibi ş. içinden pek ayrılmayan kişiler için oldukça şık bir alternatif....

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Göz almadığı için kesinlikle suç değil ve muayeneden de sorunsuz olarak geçiyor. Beyaz ampul dediğimiz şey kabaca: bildiğimiz sarı ampulün dışının mavi katman ile kaplı olmasıdır... Far ayarlarında bir anormallik yok ise karşıdan gelen kişiyi asla rahatsız etmez.

Ancak:

Yağmurlu havalarda; beyaz ampul, ışık hüzmesinde çok az sarı barındırdığı için aydınlatma kalitesi biraz zayıf. Normal havalarda da sarı ışığa göre biraz zayıf kalıyor. Sürekli  ş. dışı gece yolculuğu yapan kişiler için pek tavsiye etmem ama benim gibi ş. içinden pek ayrılmayan kişiler için oldukça şık bir alternatif....
güzel açıklamanız için teşekkür butonuna abandım:).bu beyaz ampul halojen dedikleri mi oluyor yoksa başka bir adı mı var?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
güzel açıklamanız için teşekkür butonuna abandım:).bu beyaz ampul halojen dedikleri mi oluyor yoksa başka bir adı mı var?

Rica ederim...

Evet halojen olur kendileri :) Şuan aracınızın üzerindeki de öyle. Beyaz ampul, aracınızın üzerindeki ampul ile yapısal anlamda ve çalışma prensibi olarak tamamen aynı. Montaj da aynıdır, eskiyi sök yeniyi tak, hepsi bu. Eliniz yatkınsa kendiniz bile yapabilirsiniz ya da sanayide bir elektrikçiye 5 dakikada taktırabilirsiniz :) Ayrıca aracınız bu konuda kesinlikle garanti dışı kalmaz / kalamaz...

Ürün bu:

images

(Ambalajı farklı olabilir)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Carub marka aldım bugun geldi yarın takıcam

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Rica ederim...

Evet halojen olur kendileri :) Şuan aracınızın üzerindeki de öyle. Beyaz ampul, aracınızın üzerindeki ampul ile yapısal anlamda ve çalışma prensibi olarak tamamen aynı. Montaj da aynıdır, eskiyi sök yeniyi tak, hepsi bu. Eliniz yatkınsa kendiniz bile yapabilirsiniz ya da sanayide bir elektrikçiye 5 dakikada taktırabilirsiniz :) Ayrıca aracınız bu konuda kesinlikle garanti dışı kalmaz / kalamaz...

Ürün bu:

images

(Ambalajı farklı olabilir)
teşekkürler.kendim takabilirim diye düşünüyorum.bir turuncu bir de beyaz ampul takmayı düşünüyorum

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam öyle bir konu açtın ki , yarama bastın.aylardır tek gündüz farı dolaşıyorum,halen devam ediyor sorunum :(

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eforgin link' Alıntı:
hocam öyle bir konu açtın ki , yarama bastın.aylardır tek gündüz farı dolaşıyorum,halen devam ediyor sorunum :(

Hah işte Ergin abi de geldi...

Hoşgeldin,

Abi ben de şuan tek gündüz farıyla dolaşıyorum, yani sende de 1 turuncu sağlam, bende de 1 turuncu sağlam... 2'si bir araya gelincee, bir çift sağlam turuncu oluyor...  Anlatabiliyor muyum? :D :D

şaka bir yana, haftaya Carub markanın siparişini geçiyorum,  sana da getirtiyorum, sen alma, montajı ben yaparım...

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam o kadar sıkıldım ki gündüz farı olayından,işlerin yoğunluğundan uğraşamıyorum bi türlü, ahh bende sağlam gündüzlerle bir dolaşabilseydim özledim valla  steeringwheel