V E C T R A C ' Ler Buraya

Ya ben ön park lambalarini beyaz yaptim ama sürekli yanip yanip sönmeye başladi nasi yapicaz bu işi fari açinca normal kapatinca pir pir ediyo

ledli park ampulu taktiysan pir pir yanip soner hemde ekranda ariza vermesi lazim. onun cozumu cok zor. arkadan normal bi ampul baglamak gerekli. bence ledli ampulu cikartip mtec mavi park ampulu almak daha iyi olur...

ledli park ampulu taktiysan pir pir yanip soner hemde ekranda ariza vermesi lazim. onun cozumu cok zor. arkadan normal bi ampul baglamak gerekli. bence ledli ampulu cikartip mtec mavi park ampulu almak daha iyi olur...

Katılıyorum ve yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum sorun çıkarmadılar. Benimde plaka aydınlatmasında 4'lü ledlerden var söndükten sonra bir süre yanıp sönüyor. Ne kadar dürdüğünü bilmiyorum ama bu yanıp sönme sanırım geçici birşey. Görenler alarm ışığı sanıyor :D

benim çıkardığım ledlerde çakar gibi çalışıyordu bende de vardı. kitliyince 10 sefer felan çakıyodu

o zaman bekliyorruz volkan ..linkte yer saat bilgisi var ama 1 gün kala yer saati yine buraya yazarım..

Geri